Červenec 2011

profil zrůdy

30. července 2011 v 11:57 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Nakreslila jsem svou kočku, přezdívanou "Zrůda, Kurva, Děvka apod.", nedivte se .. ona je opravdový ďábel :D

Nemůžu si pomoct, vždycky, když ji vidím, hrozně mě zaujme její profil.
Má čelo tak ostře "useklé". Každopádně oko neřeště, kreslila jsem to z hlavy, kočka šla na výlet do džungle - tj. sousedův nesekaný trávník, kde jsou jednotlivá stébla oné trávý mnohdy skoro tak velké jak já ...

Nemůžu si pomoct, zas je to náčrt. Měla bych už taky nakreslit něco pořádnýho TT-TT

Chibíci ve velkém

18. července 2011 v 19:01 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Takové fail pokusy. Hrůza, děs a vykradači mrtvol. Hell Yea! Ten brečící je totální dřevo, vypadá, jako by ho rozmačkal parní válec a skřítkové ho poté slepili - no, nechtějte vědět čím >_>Výkec aneb radši nečíst..!

11. července 2011 v 21:39 | Aki Mitsuko | 
Tak jsou tu prázdniny ... hmmm...
Poslední dobou mám pocit, že mám neuvěřitelně málo času na věci, co chci udělat, nevím zda mám kreslit, hrát online hry, sledovat nějaké anime .. takže to vždycky skončí tím, že jen poslouchám písničky a přemejšlim co dělat .. heh nejsem magor?
Btw .. znáte aumojekoule? Přesněji aumojekoule.net? Ne? Jo? No to je fuk, pokud chcete koukněte se tam a zavítejte do rubriky Cyanide and Happiness - jednoduché, ale vtipné strypy.
Vrátíme se k mému hlavnímu problému - lenost. Už delší dobu zanedbávám svůj druhej blog, no .. jsem na něm jako spoluadminka, ale hlavní je, že je o grafice. Mém budoucím povolání (?). Už jsem tam dlouho nic nepřidla, vyflákla jsem se na to a navíc učiteli na informatiku jsem slíbila, že mu pošlu na ukázku nějakou svou nově vytvořenou grafiku, aby mi mohl napsat hezké doporučení na školu .... a já? Ještě jsem mu nic neposlala ... je to skoro měsíc, um .. jsem vážně lenoch .. a navíc bez nápadů ... OH SHIT! Jsem fakt děsnej lempl, navíc mi to je jedno - další můj problém, je mi všechno tak nějak šumák .. hmm -_________________- zastřelte mě.
Haha :D tohle mě dostává :DD (zdroj aumojekoule.net)

Chibi

4. července 2011 v 18:58 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Pokus o mě jako chibíka :D
Posuďte sami..

Don po druhé

4. července 2011 v 18:49 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Kreslím, čmárám, nadávám ..
Tohle je další pokus o ztvárnění Dona, tentokrát pomocí tužky. Musím říct, že jeho účes mi dost nevyhovuje, řekněte sami, není divný? Vůbec se ke zbytku kresby nehodí .. asi mu budu muset vymyslet jiný účes. Nějaký lepší. Promakanější. Vystínovanější. Hezčí.

Je to pořád takovej náčrt, tak si nevšímejte popřípadných čar, které jsou tam jaksi navíc..
Heh, všimněte si toho výrazu. Vypadá divně. Jako debílek.

Líbí se mi: stínování (ikdyž není moc vidět :/), zbraň, možná i to tričko
Nelíbí se mi: Zmiňované vlasy, zvláští boty :D (aneb tak to dopadne, když si vemu inspiraci z jednoho anime xD)