Japonština, Iwa-chan a hlad :<

11. srpna 2011 v 13:29 | Aki Mitsuko | 
Tak je to tu, nebo spíš bylo.
V pondělí, v 18hod. jsem s Iwou-chan stála před dveřmi do kurzů Japonštiny. K mému štěstí jsme v celé třídě dvě (+ lektorka), zacož jsem ráda, neboť se v cizí přítomnosti dost stydim (mám to ale pech ..). Navíc se nám takle může mnohem líp věnovat.
V pondělí jsem probraly všechny základní znaky hiragany (oh ano, ten znak vlevo - je to slabika "ka", nevím proč, ale tenhle znak mám nejradši :D (asi to bude tím, že jsem si ho zapamatovala jako první)). Díky anime a manze nám ani nemusela vysvětlovat, co jsou přípony "-chan" apod., takže máme více času na to ostatní ^_^ (nojo, ušetřily jsme asi 2minuty :D to je toho).
Btw..
Víte, že trpím jedním dost nepříjemným problémem? Hladem. Nesmějte se, jsem hroznej žrout (a i přesto mě okolí vnímá jako "tu anorektičku"). Stačí hoďka bez jídla a už se můj žaludek hlásí - další problém :D, když kručí v břiše MĚ, tak se nebojte, že by byl ve třídě jeden, kdo by to nevěděl :D.

-zpět k tématu-
Ve středu jsme měli další hodinu (těm co to ještě nedošlo - máme hodiny 2xtýdně - v Pondělí a Středu), ale slovo "hodina" není tak úplně přesná, neboť jedna lekce trvá dvě a půl hodiny.
Ani nevíte jak nás tahle hodina vyčerpala, ke konci jsme byli úplně grogy. To nemluvim o tom, že se mi všechny znaky totálně motaly a já nebyla schopna přečíst souvisle větu :D.
Mno.. konec keců, už končim a letim spát (?) - ne .. budu ještě na FB hrát Ninja sagu (jsem zkrátka ninjafil >w< )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hudgens-twitter | Web | 11. srpna 2011 v 13:33 | Reagovat

Ahoj,máš super dessign.navštívila by si prosím môj blog?Urobila by si mi tým radosť,ďakujem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama