Září 2011

Obrázek na přání - Chrissie-chan

30. září 2011 v 17:00 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Pfff .... a konečně to je! Problémy se skenrem jsou vyřešený a obrázek je tu.
Ještě jednou se ti moc moc moc omlouvám, že si na to musela tak dlouho čekat!

Takže 1.objednávací/zákaznice/whatever je chrissie-chan
Oblečení si nějak zvlášť nerozepsala (hlavně, že píšu, že nemám žádný nápady :D), takže jsem si něco vymyslela .. reakce mého bratra mě trochu zklamali a snížili mé sebevědomí :D, podíval se na můj výkres, nejdříve mi ho pochválil, ale pak spustil: "To vypadá jak zkombinovaná Sakura s Karin .." ... eee .. jo? Dobře, dobře .. sukně měla bejt podobná (čti stejná) jako má Sakura, protože jsem chtěla, aby Yoko měla ninja sukni a jiná mě nenapadla ... Takový boty jsem si vždycky přála (jako měnší, 12ti letá puberťačka, teď už ani ne ..) a nemělo to být okopčený od Karin ... ale jestli vám to tak přijde :D

Objednávka:
1. Yoko Takimi :D žena :DD
2. červené, rovné po lotky ... ofina na boku
3. zelené :)
4. Já chci písečnou díňu :D závislá na Gaarovi :P
5. asi nic...
Sken to vzal neuvěřitelně přezsvícený .. hrůza :D .. musela jsem dát jas na -69, aby šli vidět aspoň barvy xD ..
↓radši pod perexem :D↓


Vlček se rozpovídal, neb zas nudný článek ..

22. září 2011 v 20:08 | Aki Mitsuko | 
Tak už mám dokončený obrázek pro Chrissie-chan, jen neumím skenovat, takže musím počkat na otce .. jak znám jeho ochotu, tak si milá Chrissie ještě počkáš :D

Každopádně, chtěla jsem (kdysi) kreslit komiks, můj vlastní, s vlastními OC, vlastně celej můj vymyšlenej příběh :] ..., ale ... ztratila jsem pero od tabletu, takže je nefunkční a na papír to kreslit nebudu, neboť se k tomu nedokopu xD. Od původního nápadu padlo, jenže bych to nebyla já, vlk jeden mazaný .. eh .. ne, to se říká o lišce -_-" .., kdybych neměla eso v rukávu! Rozhodla jsem se, že bych to místo komiksu mohla psát jako povídku, teda pokud máte zájem :D
Já bych ten příběh jinak stejnak zapoměla, neb pro něj nemám jiné uplatnění ..
Nějaké "fanarty" bych k vám té povídce nakreslit mohla, takže nebuďte smutní, že budete ochuzeni o to, jak jednotlivé postavy vypadají :D (jestli jste někdy zabloudili do sekce "Kreslím", mohli jste si všimnout několika obrázků na kterých vystupuje jakýsi Don - hádáte dobře :D, je to jedna z postav, a ne, není to hlavní postava, jen mě ho baví kreslit xD)


Pac a pusu
Vlček

Nakreslím vás

17. září 2011 v 14:24 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Tak jsem se rozhodla pro nedostatek inspirace a fantazie začít kreslit na přání. Budu kreslit vaše OC, takže jestli máte zájem, zapište se do komentářů a vyčkejte.
Doba bude okolo týdnu (kreslím hlavně o výkendu, kdy mám hafo času), avšak taky záleží na mé náladě a na tom, jak složitě oblečenou postavu chcete :D

  • Jméno/Přezdívka & blog
  • Popis vaší postavy:
  1. Jméno vašeho OC (+ pohlaví, pro jistotu :D)
  2. Vlasy (Barva, délka, střih, ..)
  3. Obličej (Barva očí, nějaké znamení, ..)
  4. Outfit (čím více napíšete, tím lépe)
  5. Ostatní (aneb co ještě bych měla vědět)
  • Chcete barevný obrázek? Pokud ne, nemá cenu vyplňovat barvy :D (budu jen ráda, když si budu moct pohrát s pastelky ^^ , mám krásný balíček pastelek (jsem úchyl na pastelky, víte? :D) a ještě jsou nepoužitý, sama barevně nekreslím xD)
PS: pokud chcete vaše OC z Naruta, prosím zmiňte to (samozřejmě nemusíte pokud je to jasné - kdo než ninja nosí pouzdro na kunaie a síťované triko :D - ráda si cvičím bojové pózy ^^

Splněné objednávky:

Signatura

11. září 2011 v 19:54 | Aki Mitsuko |  Grafika
Tak jsem si hrála ve Photoshopu :D
Jestli chcete, používejte si to do článků klidně bez uvádění zdroje :D .. zas taková makačka to nebyla, navíc mě ta výroba vcelku i bavila, takže případný zdroj nezveřejňujte ^^

Téma: サスナル [Sasunaru]
Upozornění!: náznak Boy love!

Povídka na přání, neb GaaYoko

11. září 2011 v 17:06 | Aki Mitsuko |  Povídky na přání
Tahle povídka je pro Chrissie-chan. Chci ti poděkovat za to, že jsi měla trpělivost a neseřvala mě za to nekonečný čekání na tuhle hrůzu :D ..

Je to jednorázovka, takže nečekejte žádnej úchvatnej děj, žádné dechberoucí zvraty a ani nic podobného :D
Je to trapný, divný a hrozně rychlí, ale co, už to opravovat nebudu :D, stačilo mi, že jsem to dvakrát přepisovala, protože se mi to nelíbilo a nakonec to psala celé znovu, neb se mi to smázlo .. :D

Tady to máš ^^

Yoko překvapeně vydechla, probudila se svázaná v tmavé místnosti bez oken, jen s jedinými dveřmi a s osobou v černé kápi.
"Tak už si vzhůru" konstatoval hluboký hlas patřící muži. Yoko sebou trhla, měla z toho všeho špatný pocit. Naposledy se procházela Písečnou a teď tady ležela bez možnosti pohybu. Za Jashina si nemohla vzpomenout, jak se sem dostala, pamatovala si jen podivného zahaleného muže, který jí sledoval. Pak nic.
Změřila si toho záhadného muže pohledem.
"Kdo si?!" štěkla na něj "Co po mě chceš?! Proč jsem tady?! Kde to jsem?!-"
Kdyby ji onen muž neumlčel přiložením své ruky na její ústa, určitě by se vyptávala dále.
Muž si poodhrnul kapuci a Yoko v něm spatřila někoho, koho moc dobře znala.
"T-ty?" zakoktala se a vyděšeně na něj koukala "Proč jsem tady?! Proč si mě unesl, ty blázne?!"
"Proč se ptáš, Yoko, ty nejlíp znáš mé důvody" řekl jí výsměšným tónem.
Nebohá dívka nasucho polkla.
"Sa-Sasuke .. nedělej to"
Černovlásek jí však neposlouchal a naklonil se nad ní.

++++++

Kazekage písečné pobíhal po skrýši Orochimara. Doneslo se jim, že někdo z jeho lidí unesl jednu dívku, dívku kterou on moc miloval. Proto sem šel osobně, neměl sílu sedět jen v křesle Kageho. Ve snaze najít dveře, které by ho dovedli k milované osobě, rozrážel jedny za druhými. Zatím bez úspěchu, říkal si, že ji snad v životě nenajde a taky, že je Orochimaru ještě větší blázen než myslel, když je schopný utratit tolik za dveře.

++++++

Dívku zachvátila panika, když se jí Sasuke snažil roztrhnout tričko, zatímco se jí pokoušel dostat do úst. Jen se nespokojeně vrtěla a snažila se dostat z provazů, ale byly dost silně uvázané, takže ji při sebemenším odporu řezaly do zápěstí. Nezbylo jí nic jiného, než ležet a vydržet Sasukeho šílené hrátky. Jak toužila po tom, aby to prožila s někým jiným - s tím nadherným červenovláskem. Černovlásek si rychle rozepínal kalhoty a jeho boule v trenkách, které zachvíli letěly vzduchem, se vůbec nedala přehlednout.
"Slez z ní, ty úchyláku" ozvalo se od dveří, Yoko se rozzářily oči, konečně je tu zachránce. Nejen, že jí vysvobodil od toho úchyla, ale ještě on, samotný kazekage písečné, tu stál před nimi v celé své kráse. Jen jí připadalo ponižující, že ona ho musí spatřit takhle (ne)oblečená v roztrhaném triku a kalhotkách s medvídkem koalou na zadku. Sasuke na něho výhružně zavrčel. Gaara neváhal a pomocí písku toho troufalého Uchihu odhodil na druhou stranu pokoje.
"Už se víckrát nedotýkej lidí, na kterých mi záleží!" zařval na něho. Dívka okamžitě chytla do tváří ruměnec. Sasuke se pomalu zvedl, už už chtěl provést protiútok, když si všiml, že za Gaarou se objevili další ninjové z Písečné. Zachmuřil se. Rychle se otočil a zmizel dírou ve zdi, kterou po svém dopadu způsobil. Bylo mu v tu chvíly trapně, neboť se všichni mohli kochat jeho nádobíčkem.
Kazekage se naklonil nad Yoko a podal jí pomocnou ruku. Tu si všimnul jejích kalhotek a jeho tvář chytla rudý odstín. Chvíli na ní civěl a kdyby se k nim nepřiřítila Temari a se slovy 'Kam to vejráš, ty perverzáku' je od sebe neodrthla, asi by na ní koukal dál.

++++++

Gaara opatrně položil svou milovanou dívku na postel.Konečně už byla v bezpečí svého milovaného. Pomalu jí začal svlékat a do ucha jí neustále šeptal, co pro něj znamená a jak ji miluje. Yoko zavzdychala, když ji Kazekage přejel rukou po hrudníku. Pořád nemohla uvěřit tomu, že se nachází v jeho ložnici. Přivřela oči a darovala svému zachránci vášnivý polibek. Ten jí ho oplatil a vrhl se na její ušní lalůček. Pomalu sjížděl po jejím hebkém krku níž a níž, až se zastavil na klíční kosti, kterou jemně stiskl mezi zuby. Pomalu a jistě prozkoumával svými ústy každý milimetr její krásné pokožky. Svlíkl z ní poslední kus oblečení a chvíli si ji s mírným ruměncem na tvářích prohlížel. Yoko pod jeho pohledem zrudla, jak zralé rajčátko a raději si ho přitáhla pro další z mnoha polibků. Gaarovi ruce se rozutekly po dívčiném těle. Zkoumali každý záhyb, každou skulinku na jejím bezchybném těle.
"Můžu?" zeptal se starostlivě červenovlásek, když Yoko kývnutím hlavy souhlasila, něžně do ni pronikl. Dívka lehce zaskučela bolestí a Kazekage se už chystal přestat, když ho Yoko zastavila.
"Pokračuj" zaprosila. Gaara znovu začal a tentokrát už oba vzrušeně vzdychali.
Po pár přírazech byl Kazekage hotov a udýchaně se svezl do peřin vedle jeho lásky. Oba se k sobě přitulili a pomalu usnuli. A to byl jen začátek jejich vztahu.

(fuck) END :D

Prostě článek ..

3. září 2011 v 18:27 | Aki Mitsuko | 
Osamělý vlček se zase pokouší napsat rádoby článek ..

Tak .. čím začít? Nevím ..

Řekněme třeba tím, proč nic nepřidávám. Nebuďte zklamaní, já nepřidávám ani na jeden blog co mám (Navíc jste v "Doupěti osamělého vlka", přece nečekáte od osamělého tvorečka nějaké články :D)
Mám čas, nemůžu se vymlouvat, že nestíhám .. já netuším proč jsem tak líná a nic sem nehodím :D. Ano, dobrá výmluva - jsem líná ^^

Navíc nemám co, co bych sem dala -_- .. mám spousta rozkreslenejch obrázků, ale nikdy se nedostanu k tomu, je dokreslit (skončím vždy u obličeje - nechci ho "vyplňovat", neboť se bojím, že to zkazím a celé to bude ztráta času .. asi bych obličeje měla kreslit hned nazačátku)

Už dlouho mám v plánu napsat yaoi povídku na SasuNaru paring .. vždycky si zapnu Word a .. nic .. skončím na internetu, nebo jen čumím na tu bílou prázdnou stránku :D .. né, že bych nevěděla jak začít, všechno mám připravené v hlavě, každou větu, jenže já se nemůžu nikdy dokopat k tomu, abych začala mačkat ty čudlíky s písmenky na klávesnici -_-

Slíbila jsem Iwě-chan nakreslit SasuNaru doujinshi, nebojte já vám to nezveřejním, nechci vás zkazit (stejně to ještě není nakreslený xD) - to mě přivádí na další otázku, "JAK MOC JSTE ZKAŽENÍ?". Potřebuji to vědět, pokud teda sem chcete nějakou mou yaoi povídku :D, já jsem prase, ultra-zvrhlý prase, jenže nevím, jak jste na tom vy ... nechci vás pohoršit (pozor, nemějte pocit, že píšu jen samý nechutný prasárny :D, ale já nepatřím k lidem co by psali nějakou slaďárnu, takže můžete čekat nějakéto znásilnění, krev, smrt oblíbených hrdinů, opět znásilnění >_>, zlomená srdce a podobně :D - samozřejmě, že ne vše najednou)

Děkuji předem za vaše upřímné odpovědi :D - jestli u vás neuspěji, tak nebojte, napíšu nějaké (lehké) shounen-ai, popřípadě povídku na heterosexuální pár (to je kluk x holka - kdyby jste, yaoistky moje zlaté, už zapoměli :D)