Povídka na přání, neb GaaYoko

11. září 2011 v 17:06 | Aki Mitsuko |  Povídky na přání
Tahle povídka je pro Chrissie-chan. Chci ti poděkovat za to, že jsi měla trpělivost a neseřvala mě za to nekonečný čekání na tuhle hrůzu :D ..

Je to jednorázovka, takže nečekejte žádnej úchvatnej děj, žádné dechberoucí zvraty a ani nic podobného :D
Je to trapný, divný a hrozně rychlí, ale co, už to opravovat nebudu :D, stačilo mi, že jsem to dvakrát přepisovala, protože se mi to nelíbilo a nakonec to psala celé znovu, neb se mi to smázlo .. :D

Tady to máš ^^

Yoko překvapeně vydechla, probudila se svázaná v tmavé místnosti bez oken, jen s jedinými dveřmi a s osobou v černé kápi.
"Tak už si vzhůru" konstatoval hluboký hlas patřící muži. Yoko sebou trhla, měla z toho všeho špatný pocit. Naposledy se procházela Písečnou a teď tady ležela bez možnosti pohybu. Za Jashina si nemohla vzpomenout, jak se sem dostala, pamatovala si jen podivného zahaleného muže, který jí sledoval. Pak nic.
Změřila si toho záhadného muže pohledem.
"Kdo si?!" štěkla na něj "Co po mě chceš?! Proč jsem tady?! Kde to jsem?!-"
Kdyby ji onen muž neumlčel přiložením své ruky na její ústa, určitě by se vyptávala dále.
Muž si poodhrnul kapuci a Yoko v něm spatřila někoho, koho moc dobře znala.
"T-ty?" zakoktala se a vyděšeně na něj koukala "Proč jsem tady?! Proč si mě unesl, ty blázne?!"
"Proč se ptáš, Yoko, ty nejlíp znáš mé důvody" řekl jí výsměšným tónem.
Nebohá dívka nasucho polkla.
"Sa-Sasuke .. nedělej to"
Černovlásek jí však neposlouchal a naklonil se nad ní.

++++++

Kazekage písečné pobíhal po skrýši Orochimara. Doneslo se jim, že někdo z jeho lidí unesl jednu dívku, dívku kterou on moc miloval. Proto sem šel osobně, neměl sílu sedět jen v křesle Kageho. Ve snaze najít dveře, které by ho dovedli k milované osobě, rozrážel jedny za druhými. Zatím bez úspěchu, říkal si, že ji snad v životě nenajde a taky, že je Orochimaru ještě větší blázen než myslel, když je schopný utratit tolik za dveře.

++++++

Dívku zachvátila panika, když se jí Sasuke snažil roztrhnout tričko, zatímco se jí pokoušel dostat do úst. Jen se nespokojeně vrtěla a snažila se dostat z provazů, ale byly dost silně uvázané, takže ji při sebemenším odporu řezaly do zápěstí. Nezbylo jí nic jiného, než ležet a vydržet Sasukeho šílené hrátky. Jak toužila po tom, aby to prožila s někým jiným - s tím nadherným červenovláskem. Černovlásek si rychle rozepínal kalhoty a jeho boule v trenkách, které zachvíli letěly vzduchem, se vůbec nedala přehlednout.
"Slez z ní, ty úchyláku" ozvalo se od dveří, Yoko se rozzářily oči, konečně je tu zachránce. Nejen, že jí vysvobodil od toho úchyla, ale ještě on, samotný kazekage písečné, tu stál před nimi v celé své kráse. Jen jí připadalo ponižující, že ona ho musí spatřit takhle (ne)oblečená v roztrhaném triku a kalhotkách s medvídkem koalou na zadku. Sasuke na něho výhružně zavrčel. Gaara neváhal a pomocí písku toho troufalého Uchihu odhodil na druhou stranu pokoje.
"Už se víckrát nedotýkej lidí, na kterých mi záleží!" zařval na něho. Dívka okamžitě chytla do tváří ruměnec. Sasuke se pomalu zvedl, už už chtěl provést protiútok, když si všiml, že za Gaarou se objevili další ninjové z Písečné. Zachmuřil se. Rychle se otočil a zmizel dírou ve zdi, kterou po svém dopadu způsobil. Bylo mu v tu chvíly trapně, neboť se všichni mohli kochat jeho nádobíčkem.
Kazekage se naklonil nad Yoko a podal jí pomocnou ruku. Tu si všimnul jejích kalhotek a jeho tvář chytla rudý odstín. Chvíli na ní civěl a kdyby se k nim nepřiřítila Temari a se slovy 'Kam to vejráš, ty perverzáku' je od sebe neodrthla, asi by na ní koukal dál.

++++++

Gaara opatrně položil svou milovanou dívku na postel.Konečně už byla v bezpečí svého milovaného. Pomalu jí začal svlékat a do ucha jí neustále šeptal, co pro něj znamená a jak ji miluje. Yoko zavzdychala, když ji Kazekage přejel rukou po hrudníku. Pořád nemohla uvěřit tomu, že se nachází v jeho ložnici. Přivřela oči a darovala svému zachránci vášnivý polibek. Ten jí ho oplatil a vrhl se na její ušní lalůček. Pomalu sjížděl po jejím hebkém krku níž a níž, až se zastavil na klíční kosti, kterou jemně stiskl mezi zuby. Pomalu a jistě prozkoumával svými ústy každý milimetr její krásné pokožky. Svlíkl z ní poslední kus oblečení a chvíli si ji s mírným ruměncem na tvářích prohlížel. Yoko pod jeho pohledem zrudla, jak zralé rajčátko a raději si ho přitáhla pro další z mnoha polibků. Gaarovi ruce se rozutekly po dívčiném těle. Zkoumali každý záhyb, každou skulinku na jejím bezchybném těle.
"Můžu?" zeptal se starostlivě červenovlásek, když Yoko kývnutím hlavy souhlasila, něžně do ni pronikl. Dívka lehce zaskučela bolestí a Kazekage se už chystal přestat, když ho Yoko zastavila.
"Pokračuj" zaprosila. Gaara znovu začal a tentokrát už oba vzrušeně vzdychali.
Po pár přírazech byl Kazekage hotov a udýchaně se svezl do peřin vedle jeho lásky. Oba se k sobě přitulili a pomalu usnuli. A to byl jen začátek jejich vztahu.

(fuck) END :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Myslíte si, že jsem sexy?

ಠ_ಠ ..

Komentáře

1 Chrissie-chan | Web | 11. září 2011 v 18:38 | Reagovat

Nemám slov! Vážně... úžasný! Když jsi na to tak nadávala a všechno... Zbiju tě! Je to dokonalý krásný!! prostě perfektní! nevím co víc říct... strašně krásně píšeš! Nádherně, dokonale! Já se můžu jedině tak jít zahrabat :D... vážně perfektní povídka. Děkuji ti moc :* Jsi talent :) ♥

2 uchihalee | Web | 16. září 2011 v 17:21 | Reagovat

Krásná povídka :)

3 uchihalee | Web | 16. září 2011 v 19:21 | Reagovat

Tahle povídka je opravdu dokonalá nemohla bys mi taky nějákou napsat?
Na pár Lee(moje smšlená postava) Itachi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama