Prostě článek ..

3. září 2011 v 18:27 | Aki Mitsuko | 
Osamělý vlček se zase pokouší napsat rádoby článek ..

Tak .. čím začít? Nevím ..

Řekněme třeba tím, proč nic nepřidávám. Nebuďte zklamaní, já nepřidávám ani na jeden blog co mám (Navíc jste v "Doupěti osamělého vlka", přece nečekáte od osamělého tvorečka nějaké články :D)
Mám čas, nemůžu se vymlouvat, že nestíhám .. já netuším proč jsem tak líná a nic sem nehodím :D. Ano, dobrá výmluva - jsem líná ^^

Navíc nemám co, co bych sem dala -_- .. mám spousta rozkreslenejch obrázků, ale nikdy se nedostanu k tomu, je dokreslit (skončím vždy u obličeje - nechci ho "vyplňovat", neboť se bojím, že to zkazím a celé to bude ztráta času .. asi bych obličeje měla kreslit hned nazačátku)

Už dlouho mám v plánu napsat yaoi povídku na SasuNaru paring .. vždycky si zapnu Word a .. nic .. skončím na internetu, nebo jen čumím na tu bílou prázdnou stránku :D .. né, že bych nevěděla jak začít, všechno mám připravené v hlavě, každou větu, jenže já se nemůžu nikdy dokopat k tomu, abych začala mačkat ty čudlíky s písmenky na klávesnici -_-

Slíbila jsem Iwě-chan nakreslit SasuNaru doujinshi, nebojte já vám to nezveřejním, nechci vás zkazit (stejně to ještě není nakreslený xD) - to mě přivádí na další otázku, "JAK MOC JSTE ZKAŽENÍ?". Potřebuji to vědět, pokud teda sem chcete nějakou mou yaoi povídku :D, já jsem prase, ultra-zvrhlý prase, jenže nevím, jak jste na tom vy ... nechci vás pohoršit (pozor, nemějte pocit, že píšu jen samý nechutný prasárny :D, ale já nepatřím k lidem co by psali nějakou slaďárnu, takže můžete čekat nějakéto znásilnění, krev, smrt oblíbených hrdinů, opět znásilnění >_>, zlomená srdce a podobně :D - samozřejmě, že ne vše najednou)

Děkuji předem za vaše upřímné odpovědi :D - jestli u vás neuspěji, tak nebojte, napíšu nějaké (lehké) shounen-ai, popřípadě povídku na heterosexuální pár (to je kluk x holka - kdyby jste, yaoistky moje zlaté, už zapoměli :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chrissie-chan | Web | 4. září 2011 v 12:30 | Reagovat

Konečně článek! Gratulce!! :D Jinak okamžitě sepiš nějákou ultra úchylnou yaoi povídku! :D a hoď ji sem! :DD Dozhodně sem stejně zvlrhlá jako ty!! :D Takže  honem! :D nemůžu se dočkat:DD
Jinak... já ani nevím... jsem známá svým divným smyslem pro humor :D a měco jsem v angličtině našla na nějákých stránkách (už nevím) tak jsem ty nejlepší přeložila :)
PS: U kterých ses nejvíc zasmála? :P

2 chrissie-chan | Web | 4. září 2011 v 12:56 | Reagovat

Ůůů' :D Tak to jsem velmi ráda!! :D Většinu z toho jsem vymyslela já :D... Jsem tak hůmorné děvče :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama