Broken - 1.díl

4. října 2011 v 17:04 | Aki Mitsuko |  Broken
Táák! Konečně dopsán první díl nové povídky, kterou píšu se svou drahou Chrissie-chan! Musím říct, že mě psaní bavilo a dost jsem se nasmála :D ..
Ještě jednou dík, že jsi do toho se mnou šla a neskončila jsi se mnou po mém věčném prudění.
Yop .. ještě jednou dík za skvělou zábavu při psaní! Tak a teď si to užijte vy.

Upozorňuji, že postavy nejsou mé tvorby, jedná se o majetek Masashi Kishimota a já si je jen vypůjčila ke svému, a vašemu, pobavení (zkrátka ke svým zvrhlým choutkám .. :D)


Paring: SasuNaru
Warning: Násílí, obsahuje yaoi!


Stmívalo se. Mladý blonďák se právě vracel ze své brigády. Hodně se zpozdil, tak si chtěl cestu zkrátit přes špatně osvětlenou uličku. Náhle se zarazil, před sebou spatřil skupinku kluků. Zachmuřil se. Nesnášel je, byli to výrustci z jeho školy a mezi nimi spozoroval i Uchihu Sasukeho. Zrovna dnes s ním dostal společný projekt na laborky, samozřejmě se mu do toho vůbec nechtělo. Na Sasukeho žárlil, byl třídní hvězda, zatímco on jen ubohej outsiader bez rodičů a kamarádů. Sasuke po něm pokukoval svýma černýma očima. Naruto polkl. Tohle se mu vůbec nelíbilo. Raději sklopil zrak a mlčky pokračoval. Vůdce party mu ale zastoupil cestu. Překvapeně vzhlédl, ale to už ho někdo chytil za paži a hrubě přitiskl ke zdi.
"Heleme se, kdopak to je …," ušklíbl se modrovlasý kluk se špičatými zuby.
"Ty jsi TEN kluk, co?" Zasmál se jeho společník a praštil ho pěstí do břicha.
"To stačí Jugo, přeháníš to" varoval ho Uchiha.
Suigetsu se jen zasmál a praštil nebohého chlapce před sebou do hlavy tak silně, až ho srazil k zemi. Naruto jen tiše zaúpěl a chytil si bolavé místo. Byl už zvyklí na takové chování vůči sobě.
"Řekl jsem, nechte toho!" Naštval se Sasuke a odtáhl oba kluky od nebohého blonďáčka.
"Wohou, nějak ho bráníš, Sasuke. Co se děje?" Utahoval si z něj Jugo, ale to už ho černovlásek spražil svým vražedným pohledem.
"Radši ho nech na pokoji Jugo. Přece bys nechtěl, aby jsme ublížili Sasukeho holce," ušklíbl se Suigetsu a obrátil se k Narutovi zády. Sasuke si tiše povzdechl a dřív, než se taky otočil, seslal k Narutovi omluvný pohled. Blondáček se zvedl ze špinavé země a oprášil si olbečení. Přidal do kroku a za chvíli zmizel za rohem.

'Co to mělo bejt?! Já o jeho soucit nestojím!' myslel si Naruto, ale lhal by, kdyby řekl, že ho to nepotěšilo. Tiše odemkl dveře a vklouzl dovnitř. Rozhlédl se po svém skromně zařízeném bytě, v téhle čtvrti by jste stejně lepší nesehnali. Blonďáček zamířil do koupelny a zadíval se na sebe do zrcadla a prohližel si svoju bouli. Hluboce si povzdechl a začal si napouštět vanu, zítra ho čeká náročnej den.
Celý večer, když už ležel v posteli, nemohl myslet na nic jiného než na Uchihu.
'Proč mě vůbec chránil? Co ho k tomu vedlo?' Říkal si.
'Měl bych mu snad zítra poděkovat?' Ptal se sám sebe.
'Ne. Takhle se nikdy neponížím,' rozhodl se nakonec a zhasl světlo.
Chtělo se mu spát. Byl unavený z brigády, tak zavřel oči, otočil se na druhý bok a usnul.

Následující den se snažil Sasukemu vyhýbat. Ve škole chodil nejvíce zapadlými chodbami a přestávky trávil zásadně ve třídě, jelikož jeho černovlasý spolužák chodil hrát fotbal s ostatními kluky ze třídy. Hned po zvonění ohlašující konec vyučování vyběhl ze školy a zamířil si to rovnou na brigádu, kde strávil zbytek dne. Musel se hodně snažit, aby o ni nepřišel, jinak by si asi těžko vydělal sotva na jídlo, natož na nájem. Večer se jako obvykle vracel celej utahanej domů a tak jeho rozhodnutí znovu padlo na onu tmavou ulici, kde včera potkal Sasukeho. Už se začal radovat, že je mimo nebezpečí, ale v tu chvíli ho někdo hrubě chytil za rukáv a strčil do dveří jednoho opuštěného skladu. Blonďák dopadl tvrdě na zem a než se stihl zpamatovat, někdo mu chytil ruce a přišpendlil ho ke studené betonové podlaze.
"Dělej, svaž ho!" křikl na svého společníka mladík držící Naruta.
Ten jen překvapeně zalapal po dechu.
'Su-suigetsu?!' blesklo mu hlavou.
"Nemysli si, že si budeš užívat jen ty," křikl na něj Jugo, který pečlivě vázal uzel na provaze svazující Narutovi zápěstí.
Naruto by rád protestoval, ale vyschlo mu v krku. Naprosto ovládnutý šokem pozoroval dvojici chlapců, kteří z něj strhávali oblečení. Oči rozšířené strachem těkali z jednoho na druhého, jakoby snad hledali pomoc. Mohl jen sledovat, jak se kluci pomalu svlékají a natěšeně si ho prohlížejí. Mladší z jeho tríznitelů k němu přistoupil a hrubě mu roztáhl nohy. Chlípně se usmál a bez přípravy do něj vnikl. Blondýn vykřikl a po tváři mu stekla průzračná slza. Ostrá bolest mu napovídala, že se mu to opravdu nezdá.
"Prosím, ne! Dost!" Prosil blonďáček a po tváři mu stékali další potůčky slz.
Marně. Suigetsu se jen pobaveně usmíval nad jeho nářky. Chytil jej za bradu a dravě se mu přisál na rty. . Naruto házel hlavou do všech stran, ale nakonec mu stejně skončil jeho jazyk v puse. Poslední pořádný příraz a modrovlásek se udýchaně svezl na klepajícího se chlapce pod sebou.
Naruto si myslel, že už mu dají pokoj, ale "štafetu" převzal kluk se zrzavými vlasy.
"N-ne .. už ne .. prosím .." vzlykal blonďáček.
"Ale Naru-chan," ušklíbl se Jugo a vnikl do něj.
Blonďáček zařval bolestí, ale přesto mu nikdo nepomohl. Celé tělo měl jak v jednom ohni a bolest se s každým přírazem stupňovala. Z posledních sil s pokusil toho zrzka kopnout do obličeje, ale jeho společník mu nohu pevně chytil.
"Naru-chan, co to děláš?" vynadal mu Suigetsu a dál mu drtil kontík ve svém sevření.
Naruto se přestal snažit tomu zabránit. Vzdal to. Slzy mu tekly to tvářích, přesto statečně vydržel až ho konce.

Suigetsu rozvázal Narutovi ruce.
"Někdy si to zopakujem," řekl Jugo a naposled mu strčil jazyk skoro až do krku. Poté oba dva odešli a nechali tam nervově zhrouceného chlapce samotného. Naruto se schoulil do klubíčka a brečel. Bylo mu ze sebe samého zle a nadával si za to, že se nedokázal bránit. Ležel tam, ještě pořád nahý, v prachu, špíně, celý zpocený a ulepený od bílého "čehosi", co se raději nepokoušel zkoumat . Opatrně se posadil.Celý se ještě pořád klepal a měl co dělat, aby bolestí nevykřikl. Každý pohyb ho stašně bolel. Nakonec překousl tu bolest, oblékl se a pomalu se šoural domů. Lidé na ulici se za ním zvědavě otáčeli, ale je mu to bylo fuk. Kde byli, když to zrovna potřeboval?! Naštvaný na sebe a na celý svět vztekle odemkl dveře svého bytu. Za sebou je zase zaklapl a svezl se podél nich. Do očí se mu zase draly slzy.
"Proč sakra já?!" šeptal si zničeně a přitáhl si k tělu kolena, na která si vzápětí položil hlavu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chrissie-chan | Web | 4. října 2011 v 18:40 | Reagovat

No teda :D sem byla ve vaně a teď sem si řekla... SAKRA "ulepený od" :D

2 uchihalee | 6. října 2011 v 14:10 | Reagovat

Nádhera ty jo ja takhle psát wau nemám písmen (hlavně protože mám rozbitou klávesnici)

3 Hantekk | Web | 23. prosince 2011 v 12:52 | Reagovat

Hned jdu na další díl *.* Líbí se mi to a moc!  prý, že se za tohle stydíš.. každá yaoi fan by souhlasila se mnou! Krásné :) Máš talent na psaní povídek ;) i možná knih :)

4 Frux | Web | 21. června 2012 v 8:18 | Reagovat

No tak jsem si řekla, že si u tebe všechno přečtu. Chudáčček Naruto :-( Takhle mu ubližovat. Kde byl kruci ten Sasuke?! Jdu na další díl a jestli se dívám,tak je to pozastavené. To ani nezkoušej jako :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama