Leden 2012

Tak taky nějaké to info..

26. ledna 2012 v 20:59 | Aki Mitsuko |  Co se týče blogu
Přidala jsem zatím jen obrázky a těch taky nějak moc zrovna ne. Víte, já žádné solidní nemám (nebo jsou dobře schovány). Navíc nemám čas furt dokopávat otce k tomu, aby mi něco oskenoval. Nicméně, řekla jsem si, že vám alespoň napíšu, co chystám. Jen aby řeč nestála ..

Předem upozorňuji, že jsem šíleně líná a teď opravdu hodně, člověk si říká- škola skončila (alespoň pro mne - ps: jsem v devítce.. pořád..), teď budu mít hafo času, ale omyl. Teda jako, času hafo mám, ale s nulovou přípravou do školy skončilo i nutkání něco dělat a já v žebříčku lenosti vyšplhala na vrchol. Smutné v____v .. ale co naděláte, že.

Zpět k věci - už delší dobu si plánuji, co vytvořím a následně zveřejním zde na blogu (prosím, fakt, že určité věci plánuji už dva roky vynechte).

Takže, co tu máme:
  1. Komiks:
    Oh jistě, komiks. Ten jsem plánovala právě někdy před těmi dvěma lety, cca. Mám ho v několika bodech popsaný na pár stránkách v jednom sešitě, takže nehrozí, že to zapomenu, jak se často stává u spousta jiných mých povídek/příběhů/nápadů/whatever. Od nápadu trochu ušlo, ale pořád mám chuť ho zrealizovat, sice jen minimální, ale neva. Hlavní problém nastal kvůli skenru (Kurva, tati! Už mě s tím sereš, zprav to, nebo tu budu muset mluvit sporstěji častějc!), jak šel čas, pomalu jsem na to zapomínala a celé se to dostávalo do pozadí. Taky jsem si říkala, proč celé dva roky, kdy jsem příběh pilovala, zahodit, takže jsem to nakonec chtěla sepsat jako povídku - neúspěšně. Ani jsem nezačala. Pravděpodobnost, že to někdy dodělám - 3% (opravdu si moc neslibujte, mám již jiné plány)
  2. Povídky:
    Tak s tímhle to už vypadá lépe. Jednu mám celou dopsanou v PC a čeká se jen na ilustrace, má něco přes dvacet stránek ve Wordu, takže tu bude minimálně na dva díly (jeden článek má maximální počet 40 000 znaků, ona jich má něco přes 50 000..), nebo možná jako kapitolovka. Nicméně bude, snad, někdy. Další je už zaručeně kapitolovka, yaoi samozřejmě. Píšu ji s kamarádkou a už ji dokončujeme, má okolo 40 stránek v Googlu Dokumentech (jestli to někdo z vás čistě náhodou používá..) a tudíž se máte na co těšit. Jen doufejme, že vás zaujmou. Pravděpodobnost, že to někdy dodělám - 96% (mohla bych říci i 100%, ale nechci to zakřiknout)
  3. Doujinshi:
    Slyšíte dobře, Akina se rozhodla, že si zahraje na mangaku! Hah, ne, to není vtip *vážný výraz*. Už mám jednu stránku, kterou bohužel nepoužiji, protože mám jiný návrh. Nejde o kresbu či tak (možná trošku), jde o děj. Vymyslela jsem si jiný, na můj vkus lepší. Snad se mi bude i lépe kreslit. Taky záleží, jak si otec pohne s tim skenrem, ale to teď neřešme, hlavní je, že tenhle svůj "projekt" bych opravdu velice ráda minimálně začala. Mám krásnou novou tužku (jsem tužkofil), s kterou se mi velice dobře kreslí a byla by škoda ji nevyužít, že. No, přiznám, že bych to taky ráda chtěla barevně - jo, s mangou to totálně sedí, vím, ale já prostě chci, i když je problém, že přes skenr mi to vyjde vždy černobíle (tedy vždy, když mi to skenuje otec, bože, co s tím blbne?), ale neva, mít tak -novej- tablet, tak si to vybarvím v PS, ale s myší to riskovat nebudu. No, pastelky posloužej, jinak to bude černobílé, popřípadě mohu udělat pár stran barevně, jako Kishi-sama, jako, takový bonus ^______^. Ok, končím, moc jsem se nad tím nechala unést, teď bych spíš měla pohnout, abych se k tomu taky někdy dokopala. Ale nadšení k tomu sdílím, to je první krok! Pravděpodobnost, že to někdy dodělám - no, dodělám, to zrovna nevím, ale že aspoň začnu vím tak na .. 78%

A nakonec, musím se vám pochlubit s tímhle - http://zaverecnyples.wz.cz/ - vzhled jsem vytvářela sama, tedy za pomoci textur, jsem celkem spokojená, ale sama vím, že to není nejlepší, hlavně proto, že dělat to v programu jako je Gimp, opravdu (ne)stojí za to. Zvlásť, když jste v něm už pár let nedělali -_____-" ...

Ale úplně na konec si nemůžu odpustit toto - !Upozornění, obsahuje BL! - není to roztomilé? Já na tom můžu oči nechat! Je to krásně nakreslené (až se člověk stydí za sebe), rozkošné a prostě .. já to řeknu .. ňuňózní! :D

Naruto

18. ledna 2012 v 15:17 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Když jsem sem dávala staré skici na téma Naruto, popadla mě nálada si ho znovu nakreslit. A tak se taky stalo. Vzala jsem si novou tužku (sem musela vyzkoušet, mimochodem - je to 8B) a kreslila a kreslila. Po té jsem to vše obtáhla černým tenkým fixem (taky nový .. :B). Trochu se mi klepala ruka, ale snad to není tak vidět.

A jedna novinka, není to foceno foťákem! Dokopala jsem otce k tomu, aby mi to oskenoval přez MOU tiskárnu. Je to pech, když víte, že je vaše a také víte, že na ní nemáte přístup -__-" ..

Konec tlachání, tady to máte:


Nebudu tvrdit, že se mi to nelíbí, vlastně je to zatím nejlepší obrázek Naruta, který jsem nakreslila. Asi proto, že jsem nekreslila žádné miniatury, jak je mým zvykem, ale pořádný obrázek na A4 (ale z celého papíru je zakreslena asi jen polovina). Asi budu větší obrázky kreslit častěji. Když jsem to držela v ruce pár sekund po dokončení, měla jsem pocit, že ty vlasy má ...jako.. moc na hlavě. Teď mi to ale moc nepříde, možná jde jen o mou zkreslenou představu, a nebo to opravdu nevypadá blbě. To už můžete posoudit jen vy.

Staré skici na téma Naruto

12. ledna 2012 v 19:24 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Tak jsem ze šuplíku vyhrabala jedny staré kresby na téma Naruto.
Jsou to různé kraviny, co jsem si prostě jen tak z nudy načmárala. Moc neřešit.
Foceno pod lampičkou (jak jinak, že), kvalita nic moc, ale neva.

Tak co tu máme?
Za prvé, Naruto někde na ulici .. nedokončený, jistěže .. -upozorňuji, že se jedná o staré kresby-
Lol :'D. Když na to po čase koukám, musím se tomu smát. Nevím, přijde mi to hrozné. Jako jo, je tam pár věcí, které se mi opravdu líbí, ale tím to asi hasne. Asi mám dnes nějakou pesimistickou náladu -__- ...


Trénink - účesy + výrazy

4. ledna 2012 v 15:58 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Vyhrabala jsem své starší náčrty, protože kdyby jste měli čekat na nějaký pořádný obrázek, tak se asi opravdu nedočkáte. Kreslím náčrty. Pořád. Nikdy se nedokopu k dokončení něčeho rozkresleného (tedy když už se dokopu vůbec k tomu, abych začala kreslit).

Zkoušela jsem si nějaké ty účesy, které by se hodily na má OCéčka. Ale když už kreslíme ty vlasy, tak proč ne rovnou i s ksichtem, že. Foceno pod lampičkou, takže kvalita pokulhává, kresleno tužkou.

PS: Konečně jsem dopsala SasuNaru povídku (blahopřejte mi, píšu ji už půlrok :D), očekávejte ji tu po víkendu. A úžasná Hantekk mi ji dokonce zilustruje! Už se na to moc těším.

Zpět.
Jak říkám, kresleno pod lampičkou a ještě trochu ohlé, proto ta osoba vpravo v rohu je v divném úhlu.

↓ detaily v celým článku ↓