Březen 2012

Lee Hyuuga Uchiha po druhé

31. března 2012 v 22:37 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Kreslila jsem. Zase. A tentokrát ne Naruta, SasuNaru ani nic podobného. No, je to OC z Naruta, ale už se to lepší! :D
Na přání jsem nakreslila (čti načmárala) OCéčko pro Lee. Je to Lee Hyuuga Uchiha (jste nečekali).

Nevím, normálně mám plno keců a teď nic, asi jsem vážně unavená -___- ..

Dělala jsem zkoušky z angličtiny. Hrůza, děs, běs a zloději mrtvol. Připadám si úplně vymytá. Pohovor v AJ jsem po..., byla jsem nervní, on neuměl česky, já nevěděla co říkat, byla jsem tam, kam se odváží jen seme a okurka. A ne, nedělám přijímačky, tohle byl jen rozřazovací test, kdyby to jako vyšlo. Hlasím se na Amazon, jak prestižní gympl (a hurá studovat japonštinu!).


Ne, neumim stínovat ženské vnady. A neumim je kreslit. Buhůů...!
Ta síťka je divná, nečumte na to ಠ_ಠ.

Docela se mi líbí její pohled. Docela. A ruce taky (šikovně jsem schovala dlaně, MUHAHA). Barva očí je zajímavá, teda pro mě, vám se klidně líbit nemusí. Hm, pupík se mi líbí (mě se vždy líbí jen to nepodstatné).

Přemýšlela jsem, že bych nakreslila jeden komiks, co nosím v hlavě už pár let, jenže nevím, jak začít *nostalgie*. No, nevšímejte si mě a žijte blaze, vaše
Aki

Love hurts 3/3

26. března 2012 v 20:41 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Tři části? Tři?! To se tam tenhle kousek nemohl vejít?!! Nesnáčím ty kecy typu "článek může obsahovat jen 40000 znaků", bože, mám jen 50 00 znaků, asi těžko tenhle kousek bude 40 tisíc .. -____-

________________


Love hurts 2/3

26. března 2012 v 20:32 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
"Naruto, neříkej, že-"
"Nic neříkám," odfrkl si blonďák a otočil hlavu k oknu, aby tím dal Kibovi najevo, že se s ním bavit nehodlá. Cítil se pořád hrozně, byl bez nálady a to, jak na něj ostatní zírali, mu ji nezlepšilo. Hnědovlásek si k němu přisedl a zadíval se mu upřeně do tváře. Naruto ho ignoroval, ale dlouho jeho pohled nedokázal vydržet a s povzdechem na něj otočil svůj modrý pohled.
"Z blízka to vypadá ještě hůř," konstatoval jeho spolužák a jeho zrak padl na Uchihu kráčejícího v hloučku holek, což na jeho tváři vyvolalo znechucený úšklebek.
"Je to bastard," zaťal ruce v pěst. "Zasloužil by si taky dostat přes hubu, aby věděl, že si nemůže dělat, co si zamane."

Love hurts 1/3

26. března 2012 v 20:27 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Jedná se o STARŠÍ povídku, kterou jsem vyhrabala v jedné zapadlé složce, takže si od toho moc neslibujte, prosím.
Paring - SasuNaru (obsahuje yaoi)
Zajímavost - musela jsem to rozdělit na tři části, protože tato povídka má přesně 22 stránek ve wordu, 10 364 slov, 50 313 znaků (bez mezer, s mezery je to rovných 60 502), takže je opravdu moooooc dlouhá :D .. ale je to kravina, psala jsem to kdysi, když jsem byla malá, nebohá holčička .. jedná se o mojí první SasuNaru povídku, co kdy překročila první stránku ve wordu.

Takže od toho moc nečekejte!


Anime Jikan

22. března 2012 v 21:06 | Aki Mitsuko | 

Anime Jikan
Tadá! Pojedu na Anime sraz ^^. Víte, jak moc se těším?

Ale nepředbíhat. Nejdříve vám povím o tom, co jsem dělala dneska. Jo, jdu si stěžovat. Celou půlku dne (ne, opravdu je to 12hodin..) jsem byla na školní akci. Jako pořadatel. Pořadatel hudební soutěže. Že to nezní hrozně? Zkuste si být na podpatkách takto dlouho, sedět/stát u vchodu, kde na vás vane studený vítr a vy nemáte co dělat, protože to za vás dělá někdo jiný. Takže tam jen stojíte/sedíte a čumíte do zdi. Lidi jsou na svých místech a všude prázdno. A vy čumíte. A pořád čumíte. Jenže když po třech hodinách zkouknete hodinky, zjistíte, že ve skutečnosti uběhla jen necelá hodina. A tak dále sedíte a neskutečně se zžíráte nudou, až máte chuť odtamtud utéct. Jenže nemůžete. Bolí vás nohy.

Ale jak jsem už říkala, jedu na Anime Jikan do Děčína. Ještě s dvěma slečnami, které znám jen z blogu, ale i tak doufám, že si všichni padnem do oka. A nebojte, pokusím se přidat fotky. Kecám, foťák si neberu, ale fotograf tam určitě bude, takže vám sem nějakou dokumenci dám. A možná i recenzi. A možná taky nic, znáte mě.


Btw., mám od Dominiki (dominikisek.blog.cz) módní návrh. Drze jsem si nechala nakreslit Aki :D .. chudák, ani netuší, že kreslila ninju xD.

Naruto: Rychlá skica

17. března 2012 v 17:14 | Aki Mitsuko |  Kreslím

Hele, upřímně, nezdá se vám, že tu poslední dobou přibývá jen Naruto? Tady je to samý fanart, yaoi, SasuNaru a podobně…

No jo, ale znáte mě, bez toho nežiju.

Tak jo, nakreslila jsem fanart Naruta, zase, jen rychlou skicu, netrvalo to dlouho. Dokonce jsem si dala "práci" s tím, že tam dám věnování :D. Já nevím, mě se líbí něco někomu darovat, i když jde jen o obrázek na internetu. S věnováním je to hned hezčí, aspoň nějaký důvod, proč kreslit, ne..


Stop listening me, please..

Mě tak napadlo, že mám velice zvláštní rukopis. Ne, vážně. Víte, já jsem líná psát. Bolí mě pak ruka .. >_> . Možná že to je jeden z důvodů, proč se snažím psát co nejvíce písmenek/slov na jeden tah (lenost je mocná..!). Mě se teda můj styl psaní opravdu líbí :D, nechápu, proč někteří říkají, že škrábu.A víte co naprosto nesnáším? Když někteří z vás neumí interpunkce! Jako, netvrdim, že jsem v tom nějaký boreček, ale alespoň základní čárky by jste psát přeci jen mohli ಠ_ಠ. Ono se to opravdu potom číst nedá. Opravdu. Já nelžu.


Ale zpět k tématu.
……
… Chci tetování … jo, na záda, na rameno, na prsty .., hrozně by se mi líbila křídla na záda, kanji znaky na rameno, nebo na záda podél páteře (nějaké depresivní, s krvavou stopou :D) a malé kanji na prsty na pravačce.. tam něco povzbujícího, něco hezkého ..


Etoo.. už raději končím, protože se tu dost vykecávám. Tenhle rychlej fanart je jen tak z nudy pro Iwu-chan, tak snad se jí bude líbit a nezkritizuje mi to hned :D. Ale na druhou stranu, aspoň je upřímná, že.. Navíc tenhle obrázek může brát jako poděkování za to, že mi na flešce dala "Pico to Chico". Muhehe, jsem si pouštěla *w* .. vám to ale nedoporučuji, je to strašná prasárna.. věřte mi.. >____>


Aki Mitsuko

Aspoň jedno slovo

11. března 2012 v 15:02 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky

___________________Paring: SasuNaru___________________
(obsahuje yaoi)

Naruto, barevná verze

2. března 2012 v 21:27 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Objednala jsem si na netu tablet za všechny svoje prachy, a tak by byl hřích ho nevyužít a něco si nenakreslit. I když v mém případě spíše vybarvit, ale neva. Vybarvila jsem jeden z obrázků Naruta, jehož černovílou verzy tu naleznete taky (ano, je to ten jediný obrázek ze skeneru :D). Trochu jsem si s ním pohrála a vzniklo toto ↓.

Neskutečně mě potrápily vlasy o___o, jak se to sakra stínuje?!

Často jsem gumovala. Nešly mi vybarvit oči. 私は馬鹿だ!
Grr.

Nevím, co si mám o tom myslet. Je to takový .. zvláštní. Normálně nejsem ke svým kresbám nějak extra negativní, ale u téhle fakt tápu. Něco se mi na tom nelíbí. A nevím co. Nemůžu si pomoct, ale něco se mi na tom zdá divnýho..
Yop, vyřešeno stínování vlasů alá Prdim na to.

Ty oči jsou ale opravdu zvláštní o_o. Neříkám, že "špatně" zvláštní, ale taky netvrdim, že "hezky" zvláštní. Jsou zkrátka .. zvláštní.
(Měla bych se naučit vyjadřovat...)

Ale abych tu nešířila jen negativní energii. Záhadným způsobem se mi to líbí. Opět nevím co, ale líbí. Něco. Sakra, nikdy jsem si u nějakého svého výtvoru nebyla tak nejistá o___o .. možná to bude tím, že jsem nad tím ztrávila dost času (vím, že to nevypadá, to bude tím, že povětšinu času jsem na to jen čučela, pak dlouhé pauzy na netu a pak gumování >_>). No nic, kochejte se přátelé a Sayounara!

V dobrém i ve zlém - 9.díl (konec)

2. března 2012 v 7:00 | Aki Mitsuko |  V dobrem i ve zlem
POSLEDÍ DÍL! Jásejte, konečně konec této podivnosti :D

A taky mám pro vás dobrou zprávu, konečně YAOI! Na to jste určitě všechny čekaly :D. Takže by se hodilo i nějaké varování. Tak tedy:

OBSAHUJE YAOI! (sex mezi dvěma chlapci) VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ A NEJLÉPE 15+!
__________________________________________________________________________________