Duben 2012

Duše démona, 1.díl

28. dubna 2012 v 23:07 | Aki Mitsuko


Tak jsem dávám další kapitolovku, doufám, že ji někdy dokončím, protože děj dopředu vymyšlený nemám. Ale můžete mi držet palce, aby mě něco napadlo :D

Doufám, že vás to chytne, děj se odehrává ve smyšleném světě, celá povídka se dá přiřadit k (šáhlé) fantasy.


SasuNaru pro Hagumi-chan

21. dubna 2012 v 14:41 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Říkala jsem si, že trochu omezím kreslení Fanartů, ale když si Hagumi-chan nakázala SasuNaru, musela jsem to porušit. Ale upřímně, už delší dobu mám chuť si ty dva nakreslit.

Všimli jste si, že je pokaždé kreslím jinak? Nikdy totiž nevím, jak je mám vybarvovat, zkouším různě experimentovat a konečně najít nějaký vlastní styl. No, řeknu vám, až jej najdu.

Ten Sasuke mi přijde divný, jak vybarvením, tak celým vadným lineartem, ale co, peču na to, piplala jsem se s tím celý včerejšek plus pár hodin dneska, nemám náladu to opravovat :D. A říkám si, že jsem měla dát Narutíkovi světlé obočí, no, neva, snad příště.

Takže, Hagumi-chan, toto je pro tebe, snad se ti to líbí, alespoň maličko ^_^.


Za každý názor jsem ráda.

Oko, do duše okno

19. dubna 2012 v 19:16 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Taky jste si všimli, že poslední dobou je na blogu dosti rozšířené tkz. "Inspiration"? Někdy též zvané jednoduše "outfit". Ano, mám na mysli ty HrOzŇoUčQy CjŮtEe kusovky, podle kterých se můžete inspirovat v šatníku. Asi je teď hrozně kůl očumovat jiné.

Svět se zbláznil, já to tvrdím pořád. Zvlášť, když zjistíte, že místo na japonštinu jedete na úplně jinou stranu v metru - to byl jistě nějaký fórek >__> ..

Dneska - focení. Se třídou. Kterou nenávidím. Ve třídním tričku. Které nesnáším. Na památku. Jo, na památku ... kdo by si chtěl pamatovat všechny ty *cenzura*?

Nerozumím své třídě. A asi obecně lidem. Člověk je divný tvor. ...


Toto (↑) je jen rychlá skica vytořená před několika minutama. Lidské oko, dost ráda je všude čmárám. Nevím proč. Ty řasy jsou divné, nevšímejte si jich. Nikdy je neodhadnu o___o (jak délkou, tak hustotou..). Budeme tvrdit, že jsou nalepovací, dobře >__>?

Mám blbou náladu a mám chuť udělat jiným radost. Takže první, jež napíše komentář, má možnost si říct, co by chtěl ode mě nakreslit (respektivně napsat, jestli má zájem o povídku). Jsem zkrátka famózní.
Aki Mitsuko

Naruto: Naděje

14. dubna 2012 v 14:49 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Uvěřejním sem jednu starší kresbu, kterou jsem chtěla dokončit, ale nedokončím ji, neboť neumim kreslit pozadí >: ...

Jedná se o další fanart Naruta, jež vypouští ze svých dlaní lístky třešně. Původně měl stát na typicky asijském červeném mostě a za ním měla býti rozkvetlá zahrada. Už vidíte ten problém? Já neumím kytky, rostliny a stromy. Ne, prostě ne -__- ..

Dávám vám to sem alespoň takto, myslím si, že by byla škoda to neuveřejnit, přeci jen se mi to líbí.

Taky to měl být obrázek k mé povídce, kterou jsem tradičně ani nezačala psát. Teď se dostáváme k názvu této kresby, příběh měl být na pár SasuNaru (klidně si pod tím představte jen přátelství :D), kdy se skupinka lidí snaží přesvědčit Sasukeho, že jeho kamarád jménem Naruto ve skutečnosti neexistuje, že si ho jen vymyslel ve své mysli. Dostane se na nejmenovanou kliniku, kde ho chtěj vyléčit. Název Naděje je zde proto, protože právě na tom mostě, kdy mu vítr bere třešňové lístky, jej Sasuke potká, tam se poznají. A od té doby depresemi prolezlý Sasuke si začne užívat života, smát se, bude šťastný, zamiluje se..., Naru tu představuje jakési lano naděje pro ztracenou duši. A je skutečný? Co myslíte ;) ..?


Duše 1, str. 1.

6. dubna 2012 v 0:27 | Aki Mitsuko |  Komiks
Ha-háááá! Já to dala, já to dala! Nakreslila jsem první stránku svého komiksu. Sice vadně, divně, odflákle a já nevim co ještě, ale hlavní je, že je hotová, barevná a zveřejněná!

Duše, kapitola první - Tajemství

Tak jo, zase se uklidním..

Říkám si, že ta dívka je na obálce o hodně hezčí, než v komiksu -__- .. kruci ... ale má takovej pojebanej výraz :D. Mám z první stránky smíšené pocity, nějaký to okýnko mi přijde odfláklé (a taky je..) a ten text. To je jeden velkej kámen úrazu. Je tam moc textu a málo bublin o______o. A vypadá to divně. Příště to bude lepší, slibuji ^__^.

Yop, ještě se tam nic moc neděje, ale to je tím, že je to úplně první stránka, snažila jsem se tam vecpat už něco zajímavého, tak uvidíme, jak vás to chytne. Určitě nezanevřete a počkejte si na další stránku.

No, bavte se :)
(první stránka v celým článku ...)


Cover↓