Květen 2012

Starší fail a pár keců jako bonus

29. května 2012 v 19:37 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Dlouho jsem nenapsala, co myslíte? Hlavní chyba bude asi ta, že moc nestíhám. A nestíhám proto, protože nedělám co mám. Potřebuji do čtvrtka prezentaci, kterou budu 7.6. prezentovat před komisí. Jo, příprava na maturitu. Trapné jak moje boty.

Nevím, zda jsem se už zmiňovala, ale zamilovala jsem si hru Divoké kmeny, kterou pařím jak jen to jde. Ve škole, doma, venku .. jsem tam skoro nonstop.

A proto, aby tu nebyly jen mé duchapostrádající kecy, přidávám i obrázek, který jsem vyhrabala zapadlý v jedné složce.
Byl pro Chrissie-chan, už je to trochu déle. Takže tak.

(všimli jste si, že jsem nějak nevýřečná?)

(ne?)

Duše 1, str. 2

19. května 2012 v 16:14 | Aki Mitsuko |  Komiks
Tady máte stranu dvě, konečně jsem ji dopatlala. Jo, je vidět, že jsem to maximálně odflákla xD.

Neva.

Hlavně, že ji máte, ne? Možná ji někdy v budoucnu předělám (hah, to určitě). Teď se musíte spokojit s touto verzí. No, nechtěla jsem, aby to takhle skončilo, ale budiž, musíte si počkat na další stránku, ale už asi tušíte, že s naším hrdinou se dělo něco divného ;).

Jinak v postraním menu přibyli hlášky, už dlouho jsem je sem chystala, ale čas na ně se našel až teď. Lenost, znáte to.

Nová stránka opět pod perexem. ↓(Po)Miluj mě

14. května 2012 v 14:43 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Mám školu nad hlavu a nic nestíhám, takže dělám co? Ano, píšu yaoi :D. Uklidňuje mě to a zlepšuje mi to náladu (to víte, při nedostatku krve se cítíte trochu přiopile..)

Napsala jsem jednorázovku. Děj nehledejte. Jde tu jen čistě o sex. Čtete dobře. SEX, SEX, SEX. V celém příběhu nic jiného není.

Ráda bych tuto -v uvozovkách- povídku věnovala šíleným yaoistkám jako je Iwa Sobo, ty, Shounen(wo)man a další hovada.
Užijte si ji.

UPOZORNĚNÍ: V tomto článku se vyskytuje pouze a jenom sex. Děj tu neexistuje, ale kdo by ho vyžadoval, když tu jsou v sobě dva bishíci :D


About me - meme

11. května 2012 v 19:28 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Pamatujete na stará dobrá "memečka" z Deviantart? Já je mám velice ráda. Zbožňuji je. Ale pod názvem meme si dnes spíše každý představí ty jednoduché strypy, kde vystupují různé obličeje vytvořené v malování. Neříkám, že nejsou špatné, denně se u nich směji, ale stará dobrá "DA memečka" jsou zkrátka "TA STARÁ DA MEMEČKA".

Už dlouho plánuji si nějaké vyplnit. Takže jsem co? Ano, jedno si vyplnila -pauza pro potlesk- a dávám vám ho sem, aby jste se mohli kochat, jak jsem se s tím porvala. Nenakreslila jsem to zas tak hrozně... alespoň myslím. Nějaké obrázky se mi líbí, některé ani ne :D. Kreslila jsem to postupně asi měsíc (další ukázka toho, jak moc mi všechno trvá), takže jsem někdy byla ve formě a naopak, někdy jsem kreslila pomalu v mdlobách.

Příjemnou zábavu při čtení/prohlížení a doufám, že Shounen(wo)man si toto meme vyplní, protože Kitsune-chan se na mě tradičně -PÍP- :D

Plná verze je zde (pokud by jste to náhodou nepřečetli - EDIT: bez plné verze to nepřečtete, takže kliknětě →) - LINK


Něco narychlo

5. května 2012 v 18:29 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Zapla jsem tablet a z nudy něco načmárala.
Trvalo to jen chvilku, ani jsem pořádně nevěděla, co to vlastně chci nakreslit. Ani nemám chuť to nějak zvláště komentovat.

Na 1. skici je oko. Anime/manga oko přesně ve stylu, jež se mi poslední dobou líbí čím dál více. Ale kreslit ho ještě tak moc neumím :D. Taky nebyl nejlepší nápad k tomu cpát realistické obočí xD.

Na 2. je trénování vlasů. Zkoušela jsem nový styl.

A na posledním je pokus o realistickou tvář. Kdybych ji dotáhla, určitě by vypadala lépe, ale ... však vidíte :D


Ale tak znáte to,...

4. května 2012 v 22:59 | Aki Mitsuko | 
Škola pomalu končí, člověk na ni každým dnem více ser kašle a užívá si volného času. A že ho mám habaděj. Dobrá zpráva snad je, že mám spousta věcí rozdělaných, jak další stránku komiksu, tak povídku. Jsem ale jaká jsem (to je líná), takže mi všechno moc trvá. Navíc mi chybí kreslení tužkou .. už jsem to dlouho nezkoušela. Ale to je teď jedno.

Znáte online hru Divoké kmeny? Já si ji v poslední době zamilovala a hraju ji jak šílená. Doma, ve škole, každou chvíli si kontroluji stav surovin, dobíjím a okrádám opuštěné vesnice, buduj, vylepšuji, zkoumám... té hře jsem dočista propadla! Pokud čistě náhodou hrajete/chcete hrát, jsem na světě 25, jméno Aki-Mitsuko, světový směr JZ.

Znáte ten pocit, když vás váš JEN kamarád líbá na krku, na hrudi, sahá vám, kam prostý kamarád nemá a vy nevíte, co si o tom myslet? Tak takhle nějak se mám. (A ano, jsme jen kámoši .. jasné, Iwa-chan?)

Jsem přijatá na Amazon, ha-há! Já tam jsem! Jsem tam!! (Ono když je to soukromé, tak to zas tak těžké nebylo, ale nebudu si kazit radost, že..)

Nejvíce mě irituje, že jako deváťáci musíme mít ples. Nechci ho. Nesnáším tancování, nesnáším oslavy a hlavně nesnáším společenské akce. A kdyby jen to, ale já musím obhajovat před dvaceti lidmy, které ani neznám, nějakou blbou práci o Českým rozhlase, kterou jsem ani pořádně nezačala. Fuck it. Ale znáte mě, pohoda, klídek a kašlem na všechno ;D. Brzy se snad ozvu i s pořádným článkem, držte mi palce!