Srpen 2012

Seš jen můj! - 5.díl

30. srpna 2012 v 0:20 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj
Poslední dobou narážím na fakt, že si hodně z vás ruší blogy. Takže řeknu jen tohle - lidi neblbněte, já pak nemám co číst! :D
Na tuhle novou módu rušení a pozastavování blogů laskavě zapomeňte, já nehodlám zůstat ve vodách internetu sama!

Přináším vám v pořadí pátý díl této povídky (teď upřímně doufám, že je to správné číslo a já se nikde nesekla). Tento díl bude minimálně 15+. Takže ano, čekejte nějakou prasárnu. To vy rádi, že? Jistě, já taky.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Zoufalá situace...

26. srpna 2012 v 19:43 | Aki Mitsuko |  Kreslím
... si žádá zoufalé řešení, že?

Nejsem zoufalá. To jenom všichni kolem mě.

Chvíli jsem si dokonce hrála s myšlenkou, že napíšu TT o své mámě, o tom, jak je skvělá a bla bla, o tom, jak se rozhoduje špatně, o tom, že nechápu, jak se může nechat takhle ponižovat a stále dokola všechno zachraňovat tím, že se bude omlouvat a ostatním odpouštět. Ale já nejsem zrovna písař, takže z toho sešlo. Nechci tu (výjimečně) řešit svoje problémy, protože bych se pak cítila jako ubožák a já jsem tady ta, která je vždy nad věcí, o kterou se můžete opřít, která vás podrží, protože ona se přeci nemusí vybrečet, ona nepotřebuje obejmout..
Někdy mám chuť být zase malá a být ufňukaná. Ale co, já jsem ufňukaná i takhle, jen to neukazuju všem.


Vyzkoušela jsem jeden program jménem Idroo. Je spíše na rychlé skeče, než na opravdové kreslení (teda do dob, než se s tim naučim). Prý je skvělý na linearty, tak uvidíme. Nejdřív jsem zkusila jen narychlo načrtnout nějaké oko. Nic jinýho ani spěšně nekreslím.
Pak jsem taky zkoušela obličej nějaké dívčiny s culíčky. Působila trochu jak Hatsune Miku (初音ミク). Ani se mi moc nelíbila, takže jsem to smázla. Dokonce jsem zkoušela kreslit i brečícího chlapce (ano, byl to Naru..), já hrozně ráda kreslím slzy. Jenom škoda, že mi to nejde, hah.Jenom taková malá kresba, což?
Ale jak říkám, šlo jen o to, abych si ten program vyzkoušela. Taky je trochu divné a má křivou duhovku. V tom programu není totiž guma. Jo, kreslí se v tom zajímavě, už trochu jak Inskape, jen s méně funcí, a asi i s lepším ovládáním. ne, určitě s lepším ovládáním.
Idroo si určitě zkuste, dá se připojit ke skypu a můžete si čmárat a psát vzkazy s jinými cvoky jako jste vy.

Bratři, jak se patří aneb Moje postavičky

22. srpna 2012 v 21:00 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Nejdříve jsem to chtěla nazvat OCéčka, ale pak mi došlo, že když je to můj smyšlený fandom, tak to žádné OC není.
Jsem čím dál chytřejší.

Zpět.
Vlastní postavy...
Ano, slyšíte čtete dobře, smyšlený fandom. Což je u mě opravdu neviděné, protože to obvykle nedělám.
Vlastně už dlouhou dobu ani nevymýšlím žádné svoje charaktery do Naruta a jiných anime. Yaoi svět mě ovládl tak moc, že na všechno ostatní nemám čas (nebojte, Naruto se Sasukem mou chorou mysl neopustili). Natož někam cpát sebe, ženu.. pfff..

Ke každé postavě jsem připojila i popis. Hlavně proto, že je mi líto to nosit v hlavě a bráchu to ani trochu nezajímá.
Sourozenci ... znáte to.

Dávám sem dva obrázky - jeden černobílý (v podstatně lepší kvalitě) a barevný. Hlavně z důvodu, že barevná verze, logicky, vznikla později a fotit něco při tmě je taky nápad hodný génia.

Hikarino Kí
光のキー

~~~~~~

Věk: 17
Pohlaví: Muž
Povaha: Veselý, bezstarostný, hodný, trochu srab
Barva vlasů: Blond
Barva očí oka: Černá

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Yamino Kí
闇のキー

~~~~~~

Věk: 17
Pohlaví: Muž
Povaha: Náladový, nepoctivý, podlý, statečný
Barva vlasů: Černá
Barva očí oka: Žlutá
Bratr výše zmíněného

Kdo jsou ti dva výše?
Jedná se o dvojčata, jejiž jména jsou složeniny z japonštiny. Hikari - světlo, Yami - temnota. Kí je japonská odvozenina z anglického key, tedy klíč. A samozřejmě partikule no, která má funkci genitivu, který vyjadřuje přivlastňovací vztah (v češtině genitiv znáte jako 2.pád - koho, čeho). Což v překladu znamená Klíč Světla a Klíč Temnoty.
Tímhle se dostáváme konečně k věci. Oba dva jsou jakési "schránky", jeden pro světlo (dobro), druhý pro všechnu temnotu (zlo) světa. Tak doufejte, že je nenaštvete a oni tu hrůzu nevypustí do světa (oukej, v případě Hikariho to není zas takovej problém, že).
Jejich vlastnosti a vzhled se odráží od toho, kým jsou. Oba jsou svými opaky. A oba jsou taky neustále spolu.

Jop, kdo se vám líbí více? ^__________^

~~~~~
Aki Mitsuko

Povídka pro mě od Iwy-san - 2/2

20. srpna 2012 v 21:14 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky

"Super, Naruto, lepšíš se," pochválí mě sensei, když náš boj skončí, "skoro, jako by jsi trénoval i místo ležení."
"Jo, občas jsem si kopl do peřiny," zasměju se a on též.
Sakura ani Sasuke se se mnou po celou dobu moc nebaví, Sakura je na mě naštvaná - ani jsme si nepromluvili o tom, co viděla, ale nijak po tom netoužím -, černovlásek na mě nejspíš nechce spěchat, dává mi prostor, třeba čeká, že za ním přijdu sám, a nebo nepřijdu vůbec. Chci mu říct svůj závěr, bohužel se za ním stydím jít po tom, co se mezi námi stalo, už to nikdy nebude jako dřív - bůhví, jestli je to dobře, nebo špatně. Chtěl bych, aby bylo moje rozhodnutí správné, nechci toho později litovat.


Povídka pro mě od Iwy-san - 1/2

20. srpna 2012 v 20:54 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Tuhle povídku jsem dostala na dovolené od své kamarádky Iwy-san.
Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mně ^_______^.

Autor: Iwa-san
Pár: NaruSaku, SasuNaru
Fandom: Naruto (ninja svět)
Upozornění! Obsahuje Sakuru xD, yaoi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naruto & Sakura

15. srpna 2012 v 10:01 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Víte, já mám hrozně ráda lidi, co chodí na můj blog (a komentují) a jsem pro ně schopna udělat všechno, co si nakážou.
Jako fakt.
To je jeden z důvodů, proč píšu povídku pro svou drahou Lee-chan, ona si totiž nakázala hetero. Hetero, chápete to? HETERO!
To už si žádá velké sebeobětování, když jste tak zarytá yaoistka jako já. Jediná světlá stránka toho je, že mám za to slíbenou od ní SasuNaru povídku. Já si to prostě umím zařídit.
Like a BOSS.

.....

Posledních pár dnů mě šíleně bolí břicho, achich ouvej, co jsem komu udělala?
Taky jsem zjistila, že jsem zhubla. Což by asi některé z vás slyšely rády o sobě, ale pro mě je to spíše noční můra. Nechci hubnout, už takhle mám podváhu =__=" .. moje BMI je 15,27 - což odpovídá, cituji- "podváze a vysokému zdravotnímu riziku.", pokud se nepletu, podváha je pod cca hodnotu 18. Vážím 43,1 kg na 168 cm. Máte někdo triky na to, jak přibrat? :D

.....
Teď už ale k obrázku. Kreslila jsem to na dovolené, chtěla jsem nakreslit i Sasukeho, aby náš team 7 byl hezky kompletní, ale kámoška mi ukradla blok a začala mi do něho psát povídku. Uchihátko nakreslim tedy někdy jindy.


Zjistila jsem, že si z hlavy vůbec nepamatuji, jaký má Sakura vlasy (jasně, růžový, ale myslim tvar >__>), takže tvrďme, že je to jen "můj styl", ano?


Zdá se mi to, nebo má Sakura nějaký divný krk? Ehm, řekněme, že to... bylo schválně.


Nesmí tu chybět detail Narutíka. Um, stále přetrvává přání, že chci kreslit jako Piero. Nebo jako B-plus. Nebo jako Rankai. Všechny kreslí úžasně. Třeba taky jednoho dne ubjevím svůj nesmírný talent (a heslo ke skenru) a konečně se budu moci hrdě chlubit se svými výtvory.

Jop, a abych nezapomněla, začala jsem překládat jedno mé oblíbené doujinshi z Deviantart - Light in the Dark. Momentálně překládám 9. stránku z první série. Opravdu mám silné podezření, že se ty bubliny nějak přemnožily...

Seš jen můj! 4.díl

14. srpna 2012 v 9:57 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj
Tak jo, dopsala jsem další díl *tleská sama sobě*.

Stává se nám z toho nějaká slaďárna, asi je na čase vypíchnout Narutovi i druhé oko xD

Chci ho věnovat Lee-chan, která se rozhodla, že svůj blog neukončí a já mám z toho velkou radost ^___^
Dále ho chci věnovat Hagumi-chan na povzbuzenou a s přáním, aby co nejdříve zahnala chmury.
UŽIJTE SI DÍL!
a vy ostatní samozřejmě taky ^________^


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Kdopak vám to přiletěl zpět?

11. srpna 2012 v 15:36 | Aki Mitsuko | 
Ach ano, vaše milovaná Akina! -panický řev-

Tak co, jste rádi? -další panický řev-
Zajímá vás, jak jsem se měla? Co jsem dělala, jak hezky a teplo tam bylo? Jak krásné bylo moře?
Jistě že ne, koho by to taky zajímalo, že .. v klidu, mě by to asi taky moc nebralo. Čumět na fotky někde z tepla, zatímco vy tu mrznete a nudíte se v česku (tak by to vypadalo u mě)?

Jop, asi vás více zajímá, kdy přibude něco na blog, mám pravdu? Povídky, obrázky...?

Mám dobrou zprávu, kamarádka mi napsala na dovolené povídku (jestli jste mimo, tak ona jela se mnou) na můj oblíbený pár. Jen doufám, že už vám neleze krkem, protože tu na něj budou povídky strašit ještě hodně dlouho. Muhaha!


Víte, mám dobrou náladu. Taky celkem smutnou z těch depresivních tónů, co furt poslouchám (chyběly mi, fňuk). Nicméně, abych furt neutíkala od tématu, Hagumi-chan mi zvedla náladu svou SasuNaru povídkou. Já na ně dostala za těch jedenáct dní (cca..), co jsem byla na dovolené, ohromnou chuť, strašně mi chybělo psaní a čtení a očumování a slintání a nosebleedování nad nima.


Taky jsme si s kámoškou (možná je vhodný čas na představení, pozdravte prosím Iwu-san!) vymyslely skvělou zábavu po večerech (nehledejte v tom prasárny..), začaly jsme s yaoi pohádky na dobrou noc. Vyprávěly jsme spatra, ale musím uznat, že nám to šlo. Jop, zpříjemněný nudných večerů nosebleedy. I když.. celá dovolená byla v duchu yaoi, Naruta a gayů. Ale bylo to super.

Dovolená byla taky super (a jsme u toho, co vás moc nezajímá), jídlo bylo ... pořád stejné, furt to samé dokola, navíc já moc nejím a skoro nic mi nejede, takže jsem přežívala jen na zelenině. Brr.. už nikdy nechci vidět rajčata a okurky!

.....

(ne, nic, jen mě baví psát do závorek..)


Možná vám nedohrála ani ta předchozí,
pokud jste ji vůbec zapnuli,
ale tahle je mnohem hezčí... lalala♫♪

I will not die, (I will not die)
I will survive,
I will not die,
'll wait here for you,
I feel alive, when you're beside me,
I will not die, I wait here for you,
In my time of dying..


Oukej, necháme toho ...
(I will not die...♪♫..)
Mám spousta obrázků, co jsem kreslila na dovolené, takže je sem potom hodím. Dobře, není jich až tolik, ale .. *počítá je* .. co, to jich je až tak málo? Jeden náčrt, jeden nedokončený (stále..jop, zase závorky..), tenhle se dá rozdělit na dva, takže super..
Hodím vám je sem. Teď jsem taky zjistila, že mi Iwa-san napsala povídky dvě, těšte se na ně.
Taky dopíšu další díl "Seš jen můj". A jestli se Frux(ík) rozhoupe, tak sem jednou hodím i naši společnou povídku ^__^.

Mám strašnou chuť psát a psát a psát! Všimli jste si, že? Už tenhle článek je celkem dlouhý a to ještě nekončím. Jestli jste to dočetli zatím až sem, gratulujte si a přihlašte se v komentářích, dostanete čokoládu.

A kdy, že sem hodím nějaký článek s povídkou, nebo mými čmáranicemi? No, co nejdříve, ale to víte, informační článek o mém epickém návratu do domoviny má přednost a musí tu chvíli strašit, aby jste si ho všimli. Muhaha.

Víte, co mě štve? Že mám děsnou chuť jak psát, tak i kreslit. Jenže ne na papír, ale do počítače. Jenže já tu mám jen malování a jako .. co s tím? Tablet, který jsem si koupila za vlastní prachy (rodiče nepřispěli -__-), mi je úplně k ničemu, protože mi na notebook po matce, jež jsem dostala poté, co se rozbil ten můj, nejde nainstalovat SAI a otec mi tam zarytě odmítá zkusit nainstalovat Photoshop. Taky mi odmítá k němu připojit MOU tiskárnu (takže obrázky na papíře sem taky nemůžu házet), kterou mi koupil k svátku. Kterou má hezky u sebe. Na kterou se já vůbec nedostanu. Ke které má přístup jen on. Matka mi už navrhla, že mi koupí novou tiskárnu, ale vždyť JÁ UŽ JEDNU MÁM.
Pfff... budu muset s tím něco udělat. Teda, snažím se už půlroku s tím nějak pohnout, ale ...

Ach jo.


Víte, já strašně miluju, jak kreslí Piero. Je to jedna z mých oblíbených artistů, kteří kreslí yaoi doujinshi na sasunaru paring. Chci kreslit jako ona. Nebo mít vlastní styl jako ona. Miluju její kresby. Strašně. Chtěla bych kreslit tak dokonale jako ona. Musím se naučit kreslit. Fakt, že jo.

....

Těšte se na povídky a dva tři obrázky, u kterých se osmělím a zveřejním je.
Jdu psát, dokud mám tvořivou náladu,
pac a pusu,

Aki Mitsuko