Září 2012

My son is awesome!

28. září 2012 v 23:00 | Aki Mitsuko |  Kreslím
I love myself... 'cause I'm famous.

Víte, já jsem boží člověk. Ano. Jsem.

Protože to všechno, co pro vás dělám, to se nedá říct jinak. Tak například - nechala jsem kreslení SasuNaru fanartů (!!!), abych udělala Lee-chan radost a místo toho načmárala svého potencionálního syna, teda ne mého, ale Aki. Což je vlastně mé "paralerní já", takže asi můžu říct mého (jak úvaha o nesmrtelnosti chrousta..).
Nicméně, hlavní důvod mého sebeobětování je to, že Aki žádné děti míti neměla. A už vůbec ne s Ryuuem ([LINK] - to modré..).
Ryuu je hovado (jako já), úchyl (rovněž..), blbec, idiot a neskutečnej kretén. Ke všemu je naprosto boží. Ne, fakt. Já ho miluju, je to má nejoblíbenější vymyšlená postava.Tohle je Yoru, jejich syn. Vlasy a povaha po otci. Oči po Akině. Asi to jediné po ní. Možná ještě zdědil její nafoukanost.

A co je na tom všem naprosto nejlepší? Že z mého syna a z Leeina syna (jež se záhadně jmenuje po Yorově otci xD) uděláme pár.

MUHAHAHAHAHAHAHA!


Ehm, jo. Udělám z vlastního syna gaye. Byla by ze mě naprosto ultimátně boží matka!

Seš jen můj - 6.díl

23. září 2012 v 6:58 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj
Ne, nemůžu si pomoct, ta animace je naprosto úžasná! Muhaha, Sasunaru! Sakra, že vypadá naprosto autenticky? Boží práce. Prostě úžasné. Dechberoucí. Obdivuhodný. Senzační. Skvostný. Skvělý. Báječný. ....
Bla bla, jasně, nezajímá vás to, chápu :D.

Další díl povídky. Teprve šestý díl? Cože, tak málo? Hm, hm.
Musím to napravit a psát dál :B, haha, to jste dopadly, co?

Broken home...

16. září 2012 v 20:06 | Aki Mitsuko |  Kreslím
(pozn. vypadávají mi písmenka při psaní - nevim proč - takže případné chyby ignorujte)

Byla jsem od středy do pátku na adapťáku. Pršelo a věčně jsme mrzli, ale líbilo se mi tam.
S pár lidmi jsem se i lépe poznala. Jen to nikdo není z mé třídy. Zdá se mi, že si rozumim se spousta spolužáky z vedlejších tříd. Kusó.


Kreslila jsem to chvíli. Chtěla jsem vyjádřit svou aktuální náladu. Není v tom žádná práce, zkrátka jen rychlé čmárání.Suck your neck - po druhé

9. září 2012 v 2:32 | Aki Mitsuko |  Kreslím

Protože prostě SasuNaru vede. Ano. Všichni se smiřte s tím, že tenhle pár opravdu z celého srdce miluji a milovat budu. Vede u mě nad originálními charaktery, nad ostatními paringy a nad celým reálným světem. Proč vám to říkám? Nevím, mám nějakou potřebu to říct do světa. Nevšímejte si mě.
(Ta animace je boží >w<)Myslím, že jsem udělala osobní rekord v kreslení. Když nepočítám nějaké to oko a jiné maličkosti. Nakreslila jsem to dost rychle, což asi nepřekvapuje, protože to je jen rychlý náčrt. Chtěla jsem k tomu udělat lineart, ale nově stažený Photoshop mi nefunguje tak, jak má a prostě .. nevím, jak mám ten lineart udělat. Hm, hm. S každou minutou od toho nápadu v duchu odstupuji. No, je taky právě 2:28, takže můj mozek pomalu usíná, a tím ztrácím chuť něco dělat. A pochybuji, že zítra (respektivně dnes) se k něčemu dokopu. Což zároveň znamená, že to neudělám ani nikdy jindy, protože čím déle něco oddaluji, tím je jistější, že to neudělám. Znáte mě.

Dnes jsem si stáhla bambilión krásných fontů >w< ..! Všechny jsou tak pěkné, krásné, úžasné, dechberoucí, ňuňu, ťuťu.. ehm *odkašle si*, já jen .. že... jsou fakt pěkný .. ¬.¬"

Měla bych jít spát...

I'll suck your neck

7. září 2012 v 20:33 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Mě šíleně bolí záda. Blbá taška a blbá škola. Ničí mi zdraví, zabíjí drahocený čas, přidělává vrásky a snaží se mě ztrapnit tak, že mě uspává. Jako, chemie snad nikdy nebyla nudnější. A bolí mě záda. A vím, že jsem to už zmiňovala, ale .. bolí mě ty *BEEP* záda! Kdyby nějaký chlápek neskákal pod metro, mohla jsem se domů dostat dříve a neseknout se na Muzeu o nějakou tu hoďku déle s tou těžkou taškou (dobře, byla celkem lehká, ale s každou minutu to vypadalo, jako kdyby přibývala na váze - narozdíl ode mě >.>)

Možná si říkáte, co je to za blbý nadpis, protože mé nadpisy většinou nikterak nesouvisí s obsahem článku, ale s těmi bludy, co sem píšu nad obrázky. Dnes je výjimka.


Víte, jak jsem se ptala, zda chcete, abych kreslila yaoi? Sice to nechápu, ale někteří z vás chtějí, abych špinila dobré jméno yaoi svými trapárny. Nechápu.. (ne, tohle není onen yaoi obrázek)
Ale to je jedno, kamarádce jsem chtěla udělat radost, takže jsem si našla na netu Base (lenost..¬¬), poupravila jej do podoby těch dvou kluků výše, líně ho vybarvila a házím jej sem. Je to v pořadí třetí obrázek na téma Boy Love, který jsem kdy nakreslila (a zveřejnila). Ha, že si právě říkáte, kde jsou ty ostatní?

Jsou na něm dvě má OC, modrovlasý Ryuu a citlivka Takeshi. Oba vystupují v jedné z mých povídek z ninja světa, kam jsem vecpala i sebe a výše zmíněnou kamarádku. Povídku zveřejňovat nehodlám, protože by vás to nebavilo, když je to hlavně o naší čtveřici :D. Ryuu (= Drak ... hehe) byl vymyšlen jako kamarád Aki a jako její tajný ctitel, vznikl podle skutečných vzorů, podle čehož vzniklo i jeho jméno, ale to už jsem sem kdysi psala. Takeshi byl naopak ten, jež miloval onu kamarádku, Iwu. Obrázek nás čtyř už tu také byl (a Aki na něm vypadá jak totální krypl TTwTT). Tyhle milostné zápletky byly vymyšleny ještě v mé nevinné verzy, kdy jsem hltala NaruHina, teď bych samozřejmě spárovala ty dva k sobě, místo ke mně. A taky jsem to udělala.
MUHAHAHAHAHA!