Říjen 2012

Big smile

27. října 2012 v 22:15 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Zase jsem neodolala, vzala do ruky tablet a začala kreslit.

A víte co?

NENÍ TO ŽÁDNÉ SASUNARU!

Zvláštní, že? Ale nebojte, u Naruta ještě zůstaneme.
Víte, já fakt hrozně miluji ten jeho úsměv! Nemůžu si pomoct, on je tak roztomilý, když se usmívá! Ano, drahá Akinka je šílený Naruto-kunfil a může se utlouct po všem, co se ho týká.
Zvykněte si.Je to rychlá skica, čár čár, barva sem, barva tam a nakonec něco napatlat místo pozadí, znáte to.
Sakra, těch modrejch bublinek (či co to je) si nevšímejte, já jen nechtěla za ním nechat bílou plochu. A ano, vypadá to divně, ale hlavní je přeci náš Naruto-kun, ne? Jasně, že jo.

Napadlo mě... no, vlastně nic, jen nevím, jak začít větu xD. Co by jste tu uvítali v dalším článku za povídku? Jednorázovku (o čem)? Další díl kapitolovky? ...

Our little secret

26. října 2012 v 0:42 | Aki Mitsuko |  Kreslím
With every kiss and every hug you make me fall in love.
S každým polibkem a každým obětím mě necháš zamilovat se.

Ach ano, zamilovaný citát, kategorie Kreslím, tajuplný nadpis ... co to znamená? Ano, správně! SasuNaru! Muhaha!
Ale vy ty dva milujete, že? Že? Nevadí vám to? Jste jenom rádi, že? ŽE?!

Tenhle obrázek věnuji úžasné Hagumi-chan s ještě úžasnějšími vlasy (:D), která si o něj napsala.
Doufám, že se ti to, i vám ostatním, bude líbit, dala jsem si s ním hrozně práce. Kreslím to od doby, co jsem vstala (to jest 12:00...). Nejvíce mi dalo zabrat pozadí, jenom hodinu jsem vymýšlela, co tam prsknu. Taky jsem to chtěla nechat prázdné, ale vypadalo to hrozně. Pak jsem se snažila tam nacpat fotku, ale další katastrofa. Takže jsem si řekla, že na to musím ručně. A co? Dopadlo to mnohem lépe, než jsem čekala. Jako, vážně, čekala jsem nějakou katastrfou... Taky mě naštvala Sasukeho ruka. Kruci, nerada ho kreslím, ty jeho blbé vlasy! A ta jeho ještě blbější ruka! Grr.. kreslila jsem ji natřikrát.

Ale jsem spokojená. To je hlavní, ne?

Celá velikost - [LINK]

Poslední dobou tu jsou obrázky jen na tyhle dva, což? (Nebo se mi to jen zdá, v tom případě tenhle odstavec přeskočte a žijte blaze) Dříve jsem přidávala své vymyšlené postavičky, jenže teď.. chytla mě nějaká monstrózní SasuNaru horečka.
Jestli vám s tím už přijdu otravná, klidně mi to řekněte, ale nepočítejte s tím, že se na tom něco změní :D.

Moje pravé já

21. října 2012 v 3:14 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Natsu-chan si poručila povídku a já si řekla, že ji pro ni hrozně ráda napíšu. Jenže si poručila ninja svět. Bože, lidi! Já ninja svět psát neumím! Co vás to napadlo?
Je to divný, divný příběh, divný konec, divný všechno. Bla bla bla. Vim, že to vypadá, že jen chytám komplimenty jako některé slečny na FB (Jsem tááák ošklivá :'( .., známe ¬¬), ale já mám opravdu pocit, že na tyhle ninja světy psát neumím a jiné povídky píši lépe.
No nic.
Ten název berte s rezervou, nic jiného mě nenapadlo :D.

Hagumi-chan, ten obrázek ti nakreslím, neboj se, jen mi dej čas ^^ !


Marry me..

16. října 2012 v 20:03 | Aki Mitsuko

Your the one I kiss, your the one I hug, your the one I hold, because you're the one I love.
Jsi jediný, koho chci líbat...jsi jediný, koho chci obejmnout...jsi jediný, koho chci držet...protože jsi jediný, koho miluju.


Celá velikost ZDE.

Přesně tohle je důvod, proč jsem sedmý díl Seš jen můj psala do půl sedmé ráno. Musela jsem to prostě nutně dokreslit, protože bych se na to přes týden nedostala a hlavně proto, že mi končil photoshop a tudíž je to nejspíše i poslední kresba v něm. Jestli ho nehacknu. Což jsem zkoušela. A nevyšlo.
Fuck it.

Taky je tenhle obrázek kreslený pro Saskii-chan! *^_________________^*
Mám takový zvláštní -hřejivý- pocit, že poslední dobou na netu nacházím samé fajn lidi. Nebo na mě něco leze. To by vysvětlovalo, proč začínám milovat všechny, co mi tu zanechávají pravidelně komentář. Ale co, miluju vás všechny. World with love~ yayaya...
Ne, vážně jsem teď nějaká postižená. To asi ty prášky, co beru.. nevšímejte si mě, to se srovná.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odbočila jsem, takže zase zpět.
Ha! SasuNaru svadba! Doufám, že teď jsem udělala radost všem SasuNaru fanouškům. Hej, lidi, teď vážně, pojďme se spojit a poslat Kishimotovi petici, aby tam ty dva dal dohromady! :D

Seš jen můj - 7.díl

14. října 2012 v 6:22 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj
Uf, konečně to mám napsané! Máme tu další díl téhle .. ehm .. povídky, v pořadí sedmý. Minule to skončilo dost neslavně a pro Sasukeho to znamená co? Jasně, hádka. Tak si tenhle díl užijte a mileráda uvítám názor v komentářích ^____^ (ano, píšu nějaké pro mě netypické bláboly (nebo já už ani nevím, co sem normálně píšu..), ale koukněte, v kolik je článek publikovaný, jsem děsně unavená)

Tenhle díl je speciálně věnován Fruxíkovi a Natsu-chan, které si další díl vydupaly. Miluju vás, holky!


Mimochodem, právě poslouchám Terezu Kerndlovou,... zastřelte mě!


V záři měsíce

7. října 2012 v 21:15 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Je to taková blbina, co jsem dneska splácala, měla jsem nějak náladu na něco lehce depresivního, smutného a zamilovaného. Ne, nevím jak to popsat. Prostě... prostě si to musíte přečíst a udělat si na to svůj názor, protože mě vážně nenapadá, jak bych to několika věty vystihla.

Na pár SasuNaru, samozřejmě. Ano, zas a znovu. No a co? :D

PS: opakuji, je to blbina.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

'Cause I don't like girls

1. října 2012 v 19:44 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Jedna věta ...
Sasuke a Naruto patří k sobě!

Sasu + Naru = ~♥ !

HELL YEA!
Ne, nepřeskočilo mi, jenom jsem poslední dobou zase šíleně propadla tomuhle páru. Teda, ne že bych ho snad někdy přestala milovat, nebo nad ním slintat a podobně, ale těch posledních pár dní jsem na tyhle dva spolu přímo šílená!

Taky mě na ně hrozně začaly bavit kreslit fanarty *^_______^*

Nakreslila jsem snad svůj první obrázek z období Naruta před Shippuudenem (nevím, jak to nazýváte vy, já osobně tomu říkám jednoduše "normál"). Yay, miluju Sasukeho výraz, nemůžu si pomoct :D.

Obrázek je celkem dost velký, doporučuji si jej rozkliknout do samostatného okna.
...~♥