Listopad 2012

Kopie portrétu

22. listopadu 2012 v 21:33 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Od umělce, jehož jméno si nepamatuju. S foťákem v mobilu s kvalitou rovnající se mínus dva tisíce. Práce cca 3-4 hodiny.
....

Hej, víte o tom, že jsem měla narozeniny? Už mi je 16! (od 13.11.) Akina roste!

.....

Vrátím se k tématu. Na kroužku výtvarky (art club), jsme dělali kopie portrétů, znáte to, uhel, guma, nervy a čtvrtka se stojanem. Dneska jsem to dokončila a řekla jsem si, že vám to ukážu, aby mě nikdo nemohl nařknout z toho, že kreslím jen mangu a nenakreslím nic jiného.

A předlohu vám sem nedám, aby jste neviděli, co tam mám špatně. MUHAHAHA!


Jo, nezmenšila jsem to.. takže se může stát, že pár sekund potrvá, než se vám to automaticky zmenší do článku. Zvlášť když používáte nejmenovaný prohlížeš Exploler...

A ještě něco, omlouvám se za tu příšernou kvalitu.

Seš jen můj - 8.díl

18. listopadu 2012 v 22:09 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj
Pamatujete si vůbec, kde to posledně skončilo?
Ne? Nedivím se. Jo, trvalo mi to *uhýbá před cihlami*.
Ale...! Dopsala jsem další díl! Natsu-chan, je pro tebe, sežer si ho, za to, že se vždycky ozveš s tím, abych přestala štvát a konečně to dopsala.
.
.
.
Neštve vás už ten divně zamilovaný Sasuke? :DI can't kill you..

10. listopadu 2012 v 10:35 | Aki Mitsuko |  Kreslím
.. because you are my friend.Měla jsem chuť nakreslit něco smutného, chtěla jsem nakreslit plačícího Narutíka, aby si každý řekl "Ach ne! On pláče D:", ale chtít nestačí a nakonec z toho vylezlo jen nějaké .. něco. Není to přímo to, co jsem chtěla, ale co s tím nadělám, zase tak šíleně hrozný to není, takže to můžu považovat za úspěch.
:icontuzkiyesplz:


Je to celkem dost velký (na mě), rozklikněte si to do nové záložky.

Původní myšlenka byla, že Sasu bude někde chcípat na zemi a Narutík s tím nebude moci co dělat, ale pak jsem si řekla, že by ho přeci náš Naru-chan nezabil (alespoň v mých SasuNaru představách, bůhví co chystá Kishimoto-sama).
Zkoušela jsem to nakreslit jinak, než kreslím normálně (všimli jste si vůbec?), použila jsem hnědý lineart místo černého a i stínování a vybarvování vlasů jsem udělala trochu jinak.

Jo... ta krev je taková divná, vůbec ji neřešte.

(Mimochodem, novou anketu jsem nevymyslela (je to čím dál těžší.. -____-) a jestli už vás neba očumovat mé veledíla čmáranice, tak nebojte, povídku píšu jak to jen jde, jenom mám nějaké hlemýždí tempo ..)

SasuNaru: Kiss me [quick doodle]

2. listopadu 2012 v 21:48 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Jo. Zase. Já vím. Opět jsem to udělala.
Nakreslila jsem další SasuNaru obrázek.
....
Seru vás, co?NEUBLIŽUJTE MI! Já za to vážně nemůžu, to ono samo mě to nutí kreslit! Ruka si dělá co chce, věřte mi!


Předtím než mě umlátíte šutrem ve vaší špinavé ponožce, nechte mě to alespoň ukázat a okecat.

Co jsem to proboha provedla se stíny?! Myslela jsem si, že by to vypadalo dobře, haha .. ne. No, nevypadalo to tak blbě do dob, než jsem vybarvila vlasy. Nehodí se to k sobě zrovna dvakrát. Ale co, čumte na to, jak se cicmaj a na ostatní zapomeňte. O to jediné tu přeci jde, ne?

Víte co mě napadá? Že tu dlouho nebyla žádná nová anketa .. budu muset nějakou vymyslet ._____. ...