Prosinec 2012

Seš jen můj - 10.díl

30. prosince 2012 v 18:52 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj
Trololo, další díl. Nějak brzo, nelí-liž pravda? Vždycky tu bývala mezi díly měsíční pauza.
Jsou ale prázdniny, mám víc času na to, abych napsala vždy pár vět a hned se zas zasekla na různých blbinách na internetě.
Někdy mám fakt chuť si ten net vypnout, aby mě stále nerozptyloval...

Taky bych už konečně chtěla dokreslit jeden FanArt, co mám otevřenej už dva dny ve Photoshopu a stále nic a nic. Vážně se sebou musím něco začít dělat.
Každopádně, tady máte ten 10.díl -^__^-
Pro Natsu-chan~

30. prosince 2012 v 1:43 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Co bych k tomu jenom řekla...
... tak úplně jsem to nevychytala.

Když na to tak koukám, nemůžu si pomoct, musím si říct, jak je to trapný. Já normálně nejsem až tak sebekritická, ale prostě ten výraz, to je k smíchu.. já jen chtěla, aby šly vidět ty zuby :D. Nooo...
dopadlo to takhle:

(nemůžu xD)

Nicméně, už po mně nikdy nic nakreslit nechtěj, Natsule, nechci aby to dopadlo stejně :D (lol, ty boty). Toho jeblého výrazu si nevšímej, jestli je ta uniforma špatně, tak ji taky raději přehlížej. Hm.. nemá žádný řasy... chudák holka..
Jestli je tam další věc, co jsem zapomněla, tak se už vážně střelím do hlavy, neb jsem to nadvakrát opravovala a překreslovala a jo, možná kvůli tomu mám depresivní náladu a chuť všechno roztřískat, páč to stále nevypadá tak, jak chci. Hmm.

A abych nebyla jen ukecaná, tady to je:
(Už se na to raději nebudu koukat .. ಠ_ಠ)
.
.
.
(Bože, ten výraz, ta zkoprnělá póza, .. ty vlasy...!)


....

Seš jen můj - 9.díl

28. prosince 2012 v 19:22 | Aki Mitsuko |  Seš jen můj

Přináším vám tu štědře další díl, máte určitě velkou radost, že (Natsu)? Chtěla bych jen upozornit, že pokud trpíte chudokrevností, raději jej nečtěte, ano, snažím se vám naznačit, že můžete chytit nějaký ten nosebleed, čímž zase poukazuji na fakt, že tento díl je plný obsahu od 18+. Já zavřu na chvliku oči a nebudu se jako koukat, až vy, neplnoleté, kliknete na celý článek, dobře?

Víte ale, co mě pěkně štve? Že mi blog vždy smázne všechny odstavce a všechen text nalepí na sebe, takže to musím znovu opravovat =__=" ...Týpek

27. prosince 2012 v 20:58 | Aki Mitsuko |  Kreslím
.. v novém photoshopu, co jsem si stáhla.
Tra La La~ ♫♪

Ne, Akina má prostě jenom radost. Zase si má (na 30 29 dní) v čem kreslit.

Asi bych už vážně měla omezit ty gify, ztrácíte kvůli tim pozornost ¬¬.


Nicméně, vzala jsem do ruky tablet, otevřela photoshop, klikla na pár barviček a rychle jsem načrtla nějakou postavu. Poslední dobou se mi líbí kluci s páskou přes oči. Piráti, Muhahaha. Okej, to nebylo tak vtipný jak jsem si představovala.. hm.
A ne, nemá to nic společného s tím, proč jsem Narutovi nechala ve své povídce vypíchnout oko. Ne, vůbec nic. Ale vážně, vážně nic.

Zpět.
Tohodle týpka mám vymyšleného už pěkně dlouho, chtělo se mi ho nakreslit. Dobře, lhala jsem vám, nenačrtla jsem jen tak nějakou postavu, ale JEHO. Toho týpka.
Ještě si úplně nejsem jistá jeho finální, konečnou podobou, ale černé vlasy a zelené (zelenomodré) oči/oko jsou základ. Tu pásku.. no, asi mu jí nakonec nedám, berte to jen jako mou slabou chvilku.

Co na něj říkáte?


Veselé vánoce!

22. prosince 2012 v 13:06 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Ano, ano. Už je to tady, čas vánoční, za dva dny je štědrý večer, kupa dárků (ponožek) pod stromečkem, řízky na stole..
A pak den skončí a... jsou prázdniny! A silvestr, nový rok, žádný končící svět.. hm.

A protože jsem dobrá víla (Zubnička), přeji vám jen a jen to dobré, spousta dárků, málo kaprů, milion kreativních nápadů, ještě víc zvrhlých myšlenek a nosebleedů.
I já se dostala do vánoční nálady, a proto jsem nemohla odolat nakreslit si něco na toto téma. Aw, fanart. Zase. Muhaha.


Pozdravujte ode mě své perverzní já, nakrmne na štědrý den masožravé ponožky, zazpívejte yaoi hymnu a hlavně..
UŽIJTE SI PRÁZDNINY!

Jedna jediná chyba

16. prosince 2012 v 18:28 | Aki Mitsuko |  Jednorázovky
Ha-há! A přeci ještě žiju. Nedoufali jste už?
Mám pro vás dobrou zprávu, napsala jsem jednu povídku jako omluvu za to, že tu teď věčně nejsem.

Ale za to může ta škola! Nedá mi vydechnout, teda.. ne že bych se do ní nějak připravovala, ale.. bere mi energii nutnou na tvoření povídek. Dobrá výmluva, není-liž pravda?


Tak jo, blíží se vánoce, takže nastává čas depresí radosti, tenhle příběh berte jako takový menší dárek ode mě.
*Akina našla spousta krásných SN animaček, tak je teď začne využívat*

Stejně mám pocit, že mi to psaní už nejde tak jako kdysi :D.Tak dobře..

9. prosince 2012 v 21:59 | Aki Mitsuko | 
.. trochu to tu vázne. Nějak teď nemám čas. Koukám ale, že nejsem jediná, spousta blogů teď není moc aktivních, takže se nemusím cítit tak provinile, že nepřidávám nic nového. Pravda je, že poslední dobou jsem neudělala nic, co bych mohla dát na blog, nic jsem nenakreslila, nenapsala, nic. Ale nápadů mám dost, tojo. Jen je nějak zrealizovat, jsem ale moc líná, však mě znáte. Ke všemu mám nějak méně času, škola, telka, tupé čumění do obrazovky u notebooku..


Nemůžu za to, že Akině teď dávají v televizi oblíbené filmy! Ale polepším se a něco přidám, do vánoc určitě (neručím ale za to, že budou ke čtení). Zkusím napsat nějakou povídku nebo něco načmárat. Držte mi palce. Jako, vážně mám chuť něco přidat, takže se seberu a něco vytvořím! *póza alá Lee*

Pokud ale nezmrznu v té hrůzné zimě. Taky ji tak nesnášíte jako já?

Finished

3. prosince 2012 v 18:32 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Ouuuuukeej...

Vůbec se mě neptejte na to, co to má být, protože já vám neodpovím.

Jako, fakt nevim proč kreslím furt tohle, ke všemu čím dál větší kraviny xD, ale dobře, vám se to přeci líbí, že? Že...? ... Halo?

Ale jasně že jo, je to přeci SASUNARU!

Obrázek dávám raději pod perex, přeci jen nevím, co je na vás moc (ale zase nic ultra perverzního nečekejte) a pokud yaoi nemáte rádi, nebo Sasu-gaye, tak na to nečumte, v míru odejděte a žijde dlouze a blaze. Jo, miluju gify!