Březen 2013

L O V E

24. března 2013 v 1:21 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Cha-chá!
Ne, nic. Jen se raduju, že jsem konečně vytvořila něco, co sem mohu beze studu hodit (ne, neshazujte mi mé sebevědomí). Nakreslila jsem -chvilka napětí- Naruta! Ano! Zase! Jak nečekané, že? Já vim, já vim, pořád jen Narutík, ale mě nějak začal bavit čmárat. Muhaha.
Ehm..


Abych tu jen netlachala o blbostech, raději vám sem už hodím to své ctěné veledílo. Ale jestli chcete místo obrázků povídky, nebojte, už je pilně píšu. Ne, jen lžu. Mám jeden odstavec Seš jen můj a už pár týdnů měsíců jsem se nepohla dál. Ale já teď vážně nemám moc čas na psaní. Ani múzu. Potřebuju se jen přehoupnout přes tuhle kapitolu a pak to zas pofrčí. Trpělivost.A druhá verze, která se od té první moc neliší. Řekněte sami, která se vám líbí více.


Den D

12. března 2013 v 20:05 | Aki Mitsuko |  Kreslím

Dlouho jsem tu nebyla, já vím, nebijte mě. Já jsem jen neměla čas (výmluva na všechno..), mám teď nějak nabitej program - ze školy se nevrátím dřív než v pět, ke všemu v pondělí mám do sedmi japonštinu, v úterý a středu bývám do osmi venku, ve čtvrtek art club, pátek sraz s kamarádkou/yaoistkou .. je toho nějak moc a dva dny o víkendu mi na nic nestačí.

Nebudu se tu dlouho vykecávat, vymlouvat a ospravedlňovat (páč vás to stejně nezajímá) a raději sem už konečně něco hodím.
Nedávno jsem si načmárala Narutíka v obleku. Ve svatebním obleku (říká se tomu vůbec takhle?).
A vy teď můžete hádat, kdo je ona vyvolená nevěsta. Nebo snad nějaký druhý ženich? ;D