Květen 2013

Hnědovláska

18. května 2013 v 22:04 | Aki Mitsuko |  Kreslím

Pamatuje te si na to, jak jsem řekla, že se zase začnu snažit s blogem? Ano? Vážně? A věřili jste mi? Zase? Ne? No proto.
Víte, já se opravdu snažím, ale vůbec nemám čas. Nevymlouvám se. Ale pochopte - škola. Průměr 4,5 z fyziky, skoro konec školního roku, mega-super obří čtenářský deník do konce května, který jsem ani nezačala, herbář, dlouhá výuka, kroužky, můj geeky boyfriend, na tohle všechno už teď nemám čas a ještě blog . . .
Ale s blogováním skončit nemůžu, páč mě to baví. Takže nepanikařte, klídek, výdech, nádech.
Miluju tu animačku s Naru-chan.
Nicméně, aby to tu nelehlo virtuálním prachem, aspoň jsem vzala do rukou tablet a zase něco zpatlala. Poslední dobou mě baví kreslit bezhlavně nějaké vymyšlené postavy. A mám hroznou chuť si něco vybarvit, bohužel nemám na colorování vhodný program. Chm.


Vůbec nevím, jak to mám nazvat. Připomíná mi elfku (domyslete si ty špičaté uši), nebo nějakou holku, co se vyzná v přírodě, taková ta jemná, milá duše zachraňující každého Bambiho, ale zároveň co se umí bránit a ostatní lidi moc nemusí.
No, má divný oči. A dlouhý obočí. Trapas ¬__¬ . Líbí se mi ty vlasy, alespoň ta část, kterou má sčesanou dozadu. A copánek. Copánky jsou boží (na všem krom mě...).

Mimochodem, mám už skoro dopsanou povídku Seš jen můj. Teď ale doopravdy. Jestli ji dnes dopíšu, bude tu zítra v neděli, jestli ne,.. asi budete muset čekat na další víkend . . .

Nezabíjejte mě!

Animefest~

12. května 2013 v 21:22 | Aki Mitsuko | 

Akina se právě vrátila a musí všem povinně nahlásit, jak úžasně se měla. Byla jsem od pátku na Animefestu v Brně a musím říct, že to byla jedna z nejlepších akcí, na kterých jsem byla. Teda až na cestu vlakem z Prahy, ta stála za nic..
Byl jste tam někdo z vás? Měli jste cosplay? Pochlubte se. Já jsem žádný neměla, vezmu si ho až na Advík. Přemýšlela jsem, že si udělám cosplay na Erzu, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Musím říct, že program byl bohatý, hrozně se mi líbili přednášky Kam mizí yaoistky a Fanfikce: jak na ně? a anime film Vlčí děti. Kdo neviděl, ať se podívá.
Zaujalo mě i anime Gargantia on the verdurous Planet (Gargantia na zelené planetě), já na takové ty Mecha anime moc nejsem, ale tohle mě zaujalo zpracováním i příběhem. Je to o vojákovi Ledovi, který bojuje proti vesmírným nepřátelům, jež chtěj vyhladit lidstvo (jak už to tak bejvá). On sám nezná nic jako obyvatelná planeta a podobně, žije společně s celou Aliancí na velkých vesmírných lodích. Jednoho dne ale jeho vesmírný bojový stroj s poněkud humanoidním vzhledem je nucen k ústupu ze zpackané ofensivy, vcucne ho však zborcená červí díra a ta ho vyhodí na planetě s podmínkami vhodnými pro život. Pro mnohé už dlouho neexistující, legendární Zemi. A tak to všechno začíná.


AMVéčka byla letos dle mého opravdu povedená. Měla jsem pár favoritů, ale některé nemůžu dohledat, takže vám sem hodím dvě, která se mi opravdu líbili. Jedná se o Another world a A special world.
První je mix různých anime, jestli je všechny nepoznáte, neva, já znám asi jen tři z toho, buďte v klidu. A může mi někdo prosím vás najít, v které sekundě je scénka z No.6? :D


Druhé je na anime Natsume Yuujinshou. Nikdy jsem to neviděla, ale už dlouho to chci shlédnout, tak snad o víkendu bude čas. A snad to najdu někde na stažení. A nebude to kravina...
Ale AMV je to každopádně moc hezké.


Líbilo se vám na Animefestu? Pojedete znovu? Nebo chtěli jste alespoň jet (pokud jste nebili..)? A co Advík, pojede někdo z vás?

Blood tear

5. května 2013 v 0:44 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Takovéto když začnete kreslit, v průběhu toho to několikrát předěláte v rámci nových nápadů, nepovedou se vám nohy a nakonec to uříznete tak, aby to vypadalo, že přesně takhle to mělo být..
..tak přesně takhle tohle dílo vzniklo. Ano, nazývám to dílem.

Ňop, byla to jen patnáctiminutová práce na zabavení (a zapomenutí na hlad), nemyslim si, že je to zase divný, hnusný nebo tak. Jsem s tím spokojená. Jako se všim první den po dokončení. To víte, ten pocit z konce...! Uvidíme, jak se mi to bude zítra líbit.


Zpět z Anglie!

2. května 2013 v 21:30 | Aki Mitsuko | 

Po devíti dnech strávených na onom podivném ostrůvku, jsem se vrátila zpět dvanáctihodinovou jízdou autobusu (amen).

Mám pro vás ale dobrou zprávu. Začala jsem koukat na Fairy Tail, což vlastně není ta dobrá zpráva, ale je to určitě taky dost podstatné, hlavně tedy Gratsu, pár, jež se dostal k ostatním do mého yaoi klubu v levé části mozku.
:iconftstamp01plz::iconftstamp02plz:

Každopádně, chtěla jsem říct, že chci přestat flákat blog a zase to tu rozjet (milosrdná lež ¬.¬), tudíž uvítám jakékoliv nápady, návrhy, připomínky, kritiku, výtky a všechno to ostatní, abych věděla, co sem mám a nemám přidávat. Stejně si sem budu přidávat co chci, ale tak, pro váš dobrý pocit, že.. MUHAHA.