Červenec 2013

Jeden letní zápis

21. července 2013 v 14:16 | Aki Mitsuko | 


První měsíc léta pomalu končí, teploty šplhají vzhůru a stinných míst je nebezpečně málo. Doufám, že si je užíváte více než já, teda.. ne že bych se neměla, ale spíš jen tak přežívám ze dne na den a s vidličkou v ruce bráním poslední chladné místo u nás doma.
(Toho obrázku u toho videa si nevšímejte.. ¬¬)

Jo...
Začala jsem postupovat při sledování One Piece. První reakce vypadala asi nějak takto:

(absolutně nevím, co jsou ty postavy po stranách zač..)

Musím říct, že co jsem se prokousala prvními 10 díly, moc se to nezlepšilo. Jo, už u toho tak neusínám a už se tam začíná formulovat nějakej náznak příběhu, ale neustále mě dostávají zjevy některých postav. Vážně, chci ty drogy, co bere ten, co vymyslel černocha s růžovýmy vlasy. Každopádně jsem si řekla, že se minimálně podívám do 100. dílu, chci tomu dát šanci a věřím, že mě to pak chytne. Přeci jen, to anime je snad starší než Naruto a i ten je tu mezi námi už 10 let. A jak jsem viděla obrázky z nových dílů, i ta kresba (a módní pokusy) se zlepšila.


A panebože! Nami bude mít dlouhé vlasy a prsa?! A taky zahodí ten divnej hadr, co nosí teď? Žasnu.
Musím to vidět.
Musím.

Nicméně, užijte si druhý měsíc prázdnin, vyražte k vodě (nebo se zabarikádujte v pokoji) a hlavně nezapomeňte-


Damien

10. července 2013 v 11:18 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Tak jsem si zas sedla k počítači (nenechte se zmýlit, sedím tu téměř furt) a zas si něco načmárala. Posledních pár dní mi to vůbec nešlo, pořád jsem tam něco mrvila, ale nakonec z mé dílny vylezlo něco, za co se nemusím stydět. Tak moc.

Kreslila jsem jedno svoje dávné OC, které jsem si vymyslela někdy ve 13 - 14 letech. Dokonce jsem ho i přejmenovala.

Jsem s tím spokojená, tedy až na tu kapucu a trochu i stínování v obličeji. Kapuce kreslit neumím, s tím jsem se už smířila, jen mě štve, že je v obličeji takový bílý, bez stínů, jenže já nevím, co mu tam mám dokreslit, aby získal barvu. Budem tedy tvrdit, že je to jen bledule, ano? Ano?Lineart

6. července 2013 v 16:56 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Nevím jak vám, ale mě ty prázdniny připadají jen jako prodloužený víkend. Vůbec si je neužívám jako kdysi. No, to je jedno. Jak si je užíváte vy? U vody? Moře? Na chatě? Doma..?
Já se od počítače asi ještě ani nehla. A nevadí mi to. Řekla jsem si, že shlédnu nějaké anime, na které mám zálusk už delší domu a nikdy jsem na to neměla pořádně čas. Začala jsem s One Piece, zkoukla podruhé SAO (musíte vidět!) a teď se chystám na Suisei no Gargantia a následně na Mirai Nikki.

Taky jsem si všimla, že tenhle blog už je jen o tom, co nakreslím. Hm.

Tenhle obrázek je hrozně velkej... nechápu, proč jsem to nakreslila na tak veliké plátno.
Možná kvůli snaze o detaily, které jsem tam nakonec stejně neudělala. Hah.
Myslím, že by to chtělo vybarvit, je pravda, že jsem se o to pokoušela s promitivními štětci, ale vzhledem k výsledku.. takhle to opravdu bude lepší.
Ehm.