Prosinec 2013

Smutný pohled

26. prosince 2013 v 21:47 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Jen taková malá hlava na zabavení v pozdním odpoledne. Miluju vybarvování. A neko.


Hate, Love and ..

17. prosince 2013 v 21:02 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Jen taková rychločmáranice na urychlení toho dlohého čekání na prázdniny..


Mám nový..

7. prosince 2013 v 20:31 | Aki Mitsuko |  Co se týče blogu
..design! Ano!
Proč? Protože jsem si stáhla Photoshop. Neměla jsem ho hrozně dlouho a už mi začínal chybět. Navíc jsem už nějakou dobu přemýšlela nad tím, že si design (layout, vzhled blogu,..) udělám po x letech zas sama. No a stalo se. Je to takové minimalistické, hlavně oproti tomu, co tu bylo předtím. Ale líbí se mi to. Lepší bych stejně neudělala, protože s Photoshopem umím asi tak dobře jako matiku.

Ten obrázek vlevo je inspirován touto písničkou - LINK. Jen trochu. Trošičku. Ehm..

Znáte Shimeji? Ano? Ne? Já o nich vím už nějakých těch pár let, co se pohybuji ve vodách internetu, ale teprv před pár hodinama jsem si vzpomněla, že jsem to dříve mívala. Shimeji jsou roztomilé malé postavičky kreslené ve stylu Chibi. Chováním jsou dost jednoduché (opravdu DOST jednoduché), ale jsou tak roztomilé, že vám to je jedno a musíte to mít a koukat na to, jak to nic nedělá. Protože prostě musíte. Každá postavička umí cupitat po okraji vašeho monitoru, umí lézt po stranách i po "stropě". A taky z něj padat. Nebo jí můžete rovnou shodit. Já si stáhla celou kolekci lidiček z Attack on Titan a nemůžu se těch jejich ksichtíků nabažit.
A kde že to seženete?
Zkuste v první řadě Deviantart. Tam seženete všechno. VŠECHNO.

- Hinata Shimeji - by Roi-tan Pein Shimeji by GotNoJob GerIta Shimeji by Kmais Tsuna: Hyper Dying Will Shimeji by Monksea

Soldier

1. prosince 2013 v 15:29 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Konečně jsem se dostala k tomu, abych to dokončila. Nejdřív jsem to několikrát předělávala, protože se mi to nelíbilo. Nakonec to dopadlo takhle, šlo by to, teda.. až na ty ruce, jak mi někdo naznačil. Jo, jsou divný, ty prsty jsou nejvíc vtipný, ale anatomicky horší je, že má tak -cituji- holčičí trup, co se k těm namakaným rukám vůbec nehodí. Asi si budu muset zopakovat lidskou stavbu těla.
Líbí se mi to ale. A to pod tím okem měla být jizva a ne prapodivná šmouha..