Červen 2014

30STM

30. června 2014 v 16:46 | Aki Mitsuko | 
30stm sig. no. 02 by shanny6277

Tak dneska v osm budu na koncertě skupiny 30 Second To Mars. Se svym přítelem. S kterým jsem byla na dovolené. Který se se mnou včera rozešel. Haha.
Každopádně, pokusím se nerozbrečet užít si to, jak nejvíc to jen půjde.

Na koncertě jsem ještě nikdy nebyla, jsem zvědavá, jak dlouho takovej koncer trvá, kolik písniček se hraje, jak namačkané to tam bývá, kolikrát vás někdo za tu noc okrade.. A co fronty? Jsou nekonečně dlouhé, jak nám předhazují americké filmy? I když je pravda, že jedinou frontu si pamatuju z filmu Hannah Montana a to je.. ehm..

Nicmééééně, potřebuju se teď co nejvíc zabavit a nesmutnit. Zakazuju si koukat na filmy, neboť po včerejšku vím, že i komedie mě rozbrečej jak dvacet želv, neboť všude, ale snad VŠUDE jsou nějaké romantické scény, odmítnutí, zlomená srdce, nebo naopak lovestory happy end. Takže ne. Kašlu na lásku, stavím si velký nedobytný bunkr z peřin a želé, kde se před ní navždy uschovám!

Na závěr vám přeju hezký prázdniny, spousta yaoi, anime, zábavy, kámošů a podobnejch havětí, co vás budou činit šťastnými, neb za chvíli přijde zase škola a tu radost vám ze života sebere :D. Hezké prázdniny!

Vaše zničená Akina

On the rooftop

13. června 2014 v 20:04 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Zdravím věrní čtenáři, kteří jste stále ještě neopustili toto místo,
poslední dobou jsem kreslila tenhle obrázek a dnes je konečně hotovo~ Nechápu, že mi všechno trvá třicet let.. Dneska jsem si sedla a puf, za chvíli jsem to měla, nechápu, proč mi to trvalo tak dlouho :D.
No, asi proto, že si to jen otevřu v SAIi a jdu hned na net. Hah.


Ve středu odlétám na dovolenou do Bulharska s přítelem. Letadla přímo miluju! Pohodlnější dopravní prostředek neznám. Navíc miluju turbulence >:3 ~~!
Jsem zvědavá jak to zvládnu, bez rodičů jsem ještě neletěla :D, navíc neletim z Prahy jako doposud, ale z Brna, jsem zvědavá, jak moc se to od pražského letiště liší.. Navíc vstávám v půl jedné, abych v půl čtvrté tam byla a v půl šesté odletěla. To bude sranda.

Pokud mě nic nesežere vrátím se 25. ~

Narozeninový dort

7. června 2014 v 16:45 | Aki Mitsuko |  Kreslím
Protože jedna blogerka měla nedávno 23. narozeniny, rozhodla jsem se jí něco malého nakreslit.
Těch modrých svíček si nevšímejte, byla jsem líná to opravovat.. takhle to vypadá aspoň trochu originálně, ne?