Co se týče blogu

Mám nový..

7. prosince 2013 v 20:31 | Aki Mitsuko
..design! Ano!
Proč? Protože jsem si stáhla Photoshop. Neměla jsem ho hrozně dlouho a už mi začínal chybět. Navíc jsem už nějakou dobu přemýšlela nad tím, že si design (layout, vzhled blogu,..) udělám po x letech zas sama. No a stalo se. Je to takové minimalistické, hlavně oproti tomu, co tu bylo předtím. Ale líbí se mi to. Lepší bych stejně neudělala, protože s Photoshopem umím asi tak dobře jako matiku.

Ten obrázek vlevo je inspirován touto písničkou - LINK. Jen trochu. Trošičku. Ehm..

Znáte Shimeji? Ano? Ne? Já o nich vím už nějakých těch pár let, co se pohybuji ve vodách internetu, ale teprv před pár hodinama jsem si vzpomněla, že jsem to dříve mívala. Shimeji jsou roztomilé malé postavičky kreslené ve stylu Chibi. Chováním jsou dost jednoduché (opravdu DOST jednoduché), ale jsou tak roztomilé, že vám to je jedno a musíte to mít a koukat na to, jak to nic nedělá. Protože prostě musíte. Každá postavička umí cupitat po okraji vašeho monitoru, umí lézt po stranách i po "stropě". A taky z něj padat. Nebo jí můžete rovnou shodit. Já si stáhla celou kolekci lidiček z Attack on Titan a nemůžu se těch jejich ksichtíků nabažit.
A kde že to seženete?
Zkuste v první řadě Deviantart. Tam seženete všechno. VŠECHNO.

- Hinata Shimeji - by Roi-tan Pein Shimeji by GotNoJob GerIta Shimeji by Kmais Tsuna: Hyper Dying Will Shimeji by Monksea

Chtělo to změnu

24. června 2012 v 14:40 | Aki Mitsuko
Začíná léto, prázdniny jsou za dveřmi a asi většina z vás někam pojede na dovolenou. Já letos naposledy pojedu k moři a rovnou jsem si přibalila kámošku, takže si to hodlám pořádně užít. Nebojte, ještě neodlétám.
A protože je to léto a všude je strašné horko, rozhodla jsem se, že si nastavím nový design. Jako už tradičně jsem šáhla po jednom od MAKY.OREL. Já její tvorbu začínám milovat.

Jinak to s mým notebookem stále vypadá špatně, otec se zasekl v Itálii a nemůže se vrátit (rozbila se mu motorka a pěšky to zřejmě neujde .. amatér). I tak mi je ale jasné, že je v hajzlu (ten noťas, ne otec). Tudíž rubrika "kreslím" bude asi chvíli k ničemu. Leda kreslit ručně a pak to oskenovat. Jistě, ale na skenr se taky dostane jen otec. Kusouu!

Zpět k layoutu. Loď proto, protože začínají prázdniny a černá proto, protože léto a obecně horko a pařáky nesnáším. (Jako by mi MAKY.OREL četla myšlenky na vysněný designy..).


We are young,
we are strong,
we're not looking for where we belong

Ne, nevim, proč sem cpu tuhle písničku. Líbí se mi. A nechci, aby tenhle článek byl až tak suchý.

Mám rozepsanou jednu povídku, už se blížím k závěru, ale i tak mě štve, jak mi všechno trvá. Chtěla bych dopsat někdy jednorázovku aspoň za jeden, dva dny. Ne pokaždé po dvou měsících -__-". Musim s tím něco udělat. Nevim sice co, ale něco určitě. Mohla bych to svést na to, že mě matka vyhání od svého notebooku, na kterém parazituji ...

....

......

Jak se správně zakončují články? ...


Jsem na suchu

16. června 2012 v 20:45 | Aki Mitsuko
Je to trochu nepříjemné, ale odešel mi notebook. Vůbec jej nezapnu. Co to znamená? Jen velmi omezený přístup k internetu, SAI a tablet totálně odříznuti od využívání, takže když už přibydou nějaké obrázky, tak jedině malované tužkou a hlavně - všechny mé povídky mám na notebooku.

Úplně všechny.

A to jsem zrovna už skoro měla dopsanou jednu jednorázovku. Okurku do toho. Určitě by se vám ta povídka líbila, byla pěkně perverzní.

A víte, co mě ještě irituje? Že jsem tím pádem ztratila i svou galerii! Měla jsem nasbíráno už přes dva tisíce SasuNaru obrázků! Nesmějte se :D, víte, jak dlouho trvá, než si tohle všechno nasbíráte? A jaký je to blažený pocit, když si nad nima můžete kdykoliv poslintat?

Nevím, co teď budu dělat, notebook už asi neopravím a když jo, tak určitě přijdu o všechny své soubory.
Dostanu se sem tam na matčin, kde mám zakázano lézt na ostatní věci než na mail a na seznam juknout na novinky. Hm.. jako bych to plnila.
Asi si začnu povídky psát na papír (který následně po dokončení hned nenávratně spálím, protože sami víte, co píši za prasárny ..). Včera jsem měla i v ruce tužku (tento nástroj jsem nedržela již pěknou řádku let) a načmárala si nějakého démona.
Takže články přibývat budou. Asi i ve stejném -pomalém- tempu jako vždy :D.

Zatím zdar, žijte blaze, draze a s yaoi v srdci,
tetička Akča

Tak taky nějaké to info..

26. ledna 2012 v 20:59 | Aki Mitsuko
Přidala jsem zatím jen obrázky a těch taky nějak moc zrovna ne. Víte, já žádné solidní nemám (nebo jsou dobře schovány). Navíc nemám čas furt dokopávat otce k tomu, aby mi něco oskenoval. Nicméně, řekla jsem si, že vám alespoň napíšu, co chystám. Jen aby řeč nestála ..

Předem upozorňuji, že jsem šíleně líná a teď opravdu hodně, člověk si říká- škola skončila (alespoň pro mne - ps: jsem v devítce.. pořád..), teď budu mít hafo času, ale omyl. Teda jako, času hafo mám, ale s nulovou přípravou do školy skončilo i nutkání něco dělat a já v žebříčku lenosti vyšplhala na vrchol. Smutné v____v .. ale co naděláte, že.

Zpět k věci - už delší dobu si plánuji, co vytvořím a následně zveřejním zde na blogu (prosím, fakt, že určité věci plánuji už dva roky vynechte).

Takže, co tu máme:
  1. Komiks:
    Oh jistě, komiks. Ten jsem plánovala právě někdy před těmi dvěma lety, cca. Mám ho v několika bodech popsaný na pár stránkách v jednom sešitě, takže nehrozí, že to zapomenu, jak se často stává u spousta jiných mých povídek/příběhů/nápadů/whatever. Od nápadu trochu ušlo, ale pořád mám chuť ho zrealizovat, sice jen minimální, ale neva. Hlavní problém nastal kvůli skenru (Kurva, tati! Už mě s tím sereš, zprav to, nebo tu budu muset mluvit sporstěji častějc!), jak šel čas, pomalu jsem na to zapomínala a celé se to dostávalo do pozadí. Taky jsem si říkala, proč celé dva roky, kdy jsem příběh pilovala, zahodit, takže jsem to nakonec chtěla sepsat jako povídku - neúspěšně. Ani jsem nezačala. Pravděpodobnost, že to někdy dodělám - 3% (opravdu si moc neslibujte, mám již jiné plány)
  2. Povídky:
    Tak s tímhle to už vypadá lépe. Jednu mám celou dopsanou v PC a čeká se jen na ilustrace, má něco přes dvacet stránek ve Wordu, takže tu bude minimálně na dva díly (jeden článek má maximální počet 40 000 znaků, ona jich má něco přes 50 000..), nebo možná jako kapitolovka. Nicméně bude, snad, někdy. Další je už zaručeně kapitolovka, yaoi samozřejmě. Píšu ji s kamarádkou a už ji dokončujeme, má okolo 40 stránek v Googlu Dokumentech (jestli to někdo z vás čistě náhodou používá..) a tudíž se máte na co těšit. Jen doufejme, že vás zaujmou. Pravděpodobnost, že to někdy dodělám - 96% (mohla bych říci i 100%, ale nechci to zakřiknout)
  3. Doujinshi:
    Slyšíte dobře, Akina se rozhodla, že si zahraje na mangaku! Hah, ne, to není vtip *vážný výraz*. Už mám jednu stránku, kterou bohužel nepoužiji, protože mám jiný návrh. Nejde o kresbu či tak (možná trošku), jde o děj. Vymyslela jsem si jiný, na můj vkus lepší. Snad se mi bude i lépe kreslit. Taky záleží, jak si otec pohne s tim skenrem, ale to teď neřešme, hlavní je, že tenhle svůj "projekt" bych opravdu velice ráda minimálně začala. Mám krásnou novou tužku (jsem tužkofil), s kterou se mi velice dobře kreslí a byla by škoda ji nevyužít, že. No, přiznám, že bych to taky ráda chtěla barevně - jo, s mangou to totálně sedí, vím, ale já prostě chci, i když je problém, že přes skenr mi to vyjde vždy černobíle (tedy vždy, když mi to skenuje otec, bože, co s tím blbne?), ale neva, mít tak -novej- tablet, tak si to vybarvím v PS, ale s myší to riskovat nebudu. No, pastelky posloužej, jinak to bude černobílé, popřípadě mohu udělat pár stran barevně, jako Kishi-sama, jako, takový bonus ^______^. Ok, končím, moc jsem se nad tím nechala unést, teď bych spíš měla pohnout, abych se k tomu taky někdy dokopala. Ale nadšení k tomu sdílím, to je první krok! Pravděpodobnost, že to někdy dodělám - no, dodělám, to zrovna nevím, ale že aspoň začnu vím tak na .. 78%

A nakonec, musím se vám pochlubit s tímhle - http://zaverecnyples.wz.cz/ - vzhled jsem vytvářela sama, tedy za pomoci textur, jsem celkem spokojená, ale sama vím, že to není nejlepší, hlavně proto, že dělat to v programu jako je Gimp, opravdu (ne)stojí za to. Zvlásť, když jste v něm už pár let nedělali -_____-" ...

Ale úplně na konec si nemůžu odpustit toto - !Upozornění, obsahuje BL! - není to roztomilé? Já na tom můžu oči nechat! Je to krásně nakreslené (až se člověk stydí za sebe), rozkošné a prostě .. já to řeknu .. ňuňózní! :D

Zase si musím postěžovat -___-

5. listopadu 2011 v 22:02 | Aki Mitsuko
Nastavila jsme po půlhodině(+) trápení konečně design!
Vůbec mi to nešlo nastavit, ostatně jako vždy -__________________-

Hlavně proto, že jsem špatně navrhla menu - a to je hlavní důvod tohodle článku :D

Jak jste si všimli, menu chybý .. (proto ten design vypadá hrozně prázdně :< .. vlevo se měly hrdě tyčet popisky, ale teď to tam zeje prázdnotou - a černotou) nějak jsem si neuvědomila, že mu v "rozkrajování" designu musím nechta nějaké místo, a tak mi při nastavování nesedělo.

Hloupá Aki se zas předvedla..

Budete se muset obejít zatím bez menu, než to nějak spravím. Ale znáte mě, jsem líná od přírody, a tak to asi jen tak nebude :D, zvlášť když se zítra budu učit.

Nebudeš ..
Zklamni!
A proč? Neměla by jsi ostatním lhát, stejně budeš celej den na notebooku >_>
Jim je to jedno, stejně sem zas tak často nic nepřidávám..
A to seš celej den na netu ..

Pff .. pryč od konverzace se s sebou. Jsem tu kvůli tomu menu .. jestli chcete do rubrik, zadejte http://mitsukin.blog.cz/rubriky a ony vám vyjedou (tenhle fígl doufám znáte :D).

Docela mě mrzí, že s novým layem nevidíte i to menu .. fňuk .. dala jsem si s ním záležet ..

A nakonec poslední zpráva - nejdou mi psát komentáře D: .. a já nevím proč .. nostalgie -__-

Aktualizace: Menu je dodělané, jen se do popisky "kreslim" vloudila chybička, takže ji budu muset předělat (na což si počkáte, protože na to fakt nemám náladu :D), dále se chystám dokopat otce k tomu, abych mohla konečně na skenr >_<

Oblíbené blogy

17. srpna 2011 v 14:42 | Aki Mitsuko

Tady najdete odkazy na blogy, které mě zaujali a na které ráda chodím. ^_^


Anime blogy:Výtvarné a grafické blogy:


První článek ☻

18. září 2010 v 14:50 | Aki Mitsuko
Dnes je 18.9 (2010)
Tenhle blog není můj první, druhý ani třetí :) a musím říct, že mám ještě dva blogy + blog kde jsem spoluadminka
No .. prozdradím vám jen tenhle blog a kde jsem spoluadminka, zde.

A co najdete TADY?
Tak:
1) autorskou tvorbu [v podobě manga postaviček a komixu]
2) autorskou tvorbu podruhé :) [nějaké další malůvky]
3) psaná tvorba [nejspíš články na Téma týdne a možná nějaký ten návod]

A co říct teď? Snad jen, přijďte zas!
 
 

Reklama